QI opäť uspelo v prestížnej súťaži

28.11.2017 · Aktuality

Náš partner spoločnosť Melzer sa tohto roku už po tretí krát zúčastnil prestížnej súťaže o najlepšiu prípadovú štúdiu roka, ktorú usporiadal magazín CIO Business World a znovu získal prvé miesto.

Jiří Melzer ml.: nový systémový architekt QI

9.11.2017 · Aktuality

Rozvoj QI je pre nás prioritou, aj preto vznikla v rámci DC Conceptu k 1. 11. 2017 pozícia systémový architekt, ktorá nás v tomto úsilí podporí. Jiří Melzer st. tak odovzdáva štafetu vývoja QI synovi Jiřímu, pričom sám naďalej zostáva ako poradca vývoja. Nový systémový architekt nám v rozhovore prezradil napríklad to, čo jeho pozícia obnáša.   S QI […]

Horolezci z QI tímu prekonali dve šesťtisícovky

20.9.2017 · Aktuality · Inšpirácie

Niekto trávi dovolenku pri mori, kolegovia z nášho QI tímu si vybrali dobrodružnejší variant. Vybrali sa na horolezeckú výpravu do Južnej Ameriky. Úloha znela jasne: vystúpiť na najvyššiu horu Peru Huascarán (6 768 m).

Brnenský polmaratón: sme víťazi!

12.5.2017 · Aktuality

Práve dva tímy vybehli za našu spoločnosť tento rok na Brnenskom polmaratóne. Pôvodne chceli nadviazať na minuloročný úspech, ten sa im ale podarilo rovno prekonať. Medzi viac ako 20 štartujúcimi skupinami obsadili pozície favoritov a získali prvné a štvrté miesto.

Lepšie plánovanie výroby v novej verzii QI

30.1.2017 · Aktuality

O niekoľko málo dní vyjde nová verzia QI (90) obsahujúca okrem iného dôležité zmeny vo funkcionalitách modulu Plánovanie výroby a APS.