• Zoznámte sa s QI

  Elastické, jednoduché, modulárne aj komplexné. Zistite viac o QI.

 • QI Moduly

  Prehliadnite si QI moduly. Vďaka nim dokážeme pre Vás zostaviť riešenie na mieru.

 • QI Odborové riešenia

  Od strojárenstva až po vodárenstvo. Ponúkame podporu pre firmy z viac ako 40 odborov.

 • Implementácia QI

  Implementácia nie je žiadna veda. Presvedčte sa o tom.

PREHĽAD SYSTÉMU QI

Spoznajte bližšie informačný systém so stovkami spokojných zákazníkov

Malá, stredná alebo veľká firma, potravinárstvo, maloobchod alebo strojárska výroba. Informačný systém QI obsiahne celú agendu každého podniku – a to za akýchkoľvek podmienok.

 

QI je modulárny

Náš informačný systém pozostáva z 30 modulov, takže máte možnosť vybrať si iba to, čo skutočne využijete. Moduly spadajú do 7 skupín: Obchodu a marketingu, Riadenie firmy, Výroby, Ekonomiky, Ľudských zdrojov, E-modulov a Špecializovaných modulov.

QI je komplexný

QI zvládne chod celého podniku. Zabezpečí dochádzkovú agendu, skladové hospodárstvo alebo podporí Váš marketing. Ako jediný český software má zabudované projektové aj procesné riadenie a nástroj pre pokročilé plánovanie výroby APS.

QI rastie spolu s firmou

Pre QI je maličkosť zvýšiť a rozšíriť rozsah funkcií, zároveň sa dokáže zúžiť a optimalizovať riadiace modely spoločnosti. Platíte iba za to, čo používate. 

QI je v rukách odborníkov

QI implementujú naši partneri, ktorí sú majstrami svojej špecializácie. Ich dlhoročné skúsenosti s daným odborovým riešením zaručujú, že spolu so špičkovou technológiou získate aj ich odborové know-how.

QI je kompaktný

QI sme postavili na jednotnej logike s využitím najmodernejších technológií. Rozhodne nejde o produkt spojený z rôznych aplikácií od rôznych dodávateľov.

QI je bezpečný

Prístup k dátam zabezpečuje prepracovaný systém prístupových práv. Trojvrstvová architektúra QI tak chráni dáta pred stratou aj poškodením.

QI je efektívny

Dáta do QI stačí vložiť raz. Okamžite sa prenesú na všetky potrebné formuláre, pričom netvorí duplicity. To isté platí pri úpravách už vložených dát.

QI je jednoduchý

QI sa ovláda podobne ako MS Office, používa aj podobnú grafiku. Pre istotu však každému zákazníkovi vkladáme do systému kompletnú dokumentáciu a nápovedu.

QI sa dorozumie s inými softwarmi

QI komunikuje s ostatnými softwarmi, napríklad MS Office, vážnymi systémami, CAD/CAM systémami apod. Dáta sa navzájom prepájajú. Dajú sa tlačiť či exportovať vo všetkých bežných formátoch.

QI ide naprieč odbormi

Strojárenstvo, automotive, projekčná činnosť alebo aj zdravotníctvo. Už 15 rokov pomáhame firmám vo viac ako 40 rôznych odboroch. Zároveň doladíme riešenie na mieru Vašim potrebám.  

Odborové riešenie

Nájdite to pravé riešenie pre Vás prispôsobené odboru, v ktorom podnikáte.

Zobraziť riešenie

QI moduly

Pozrite sa, čo všetko môžete riadiť pomocou informačného systému QI.

Moduly