Výhody modularity

Vaše individuálne potreby sú pre nás na prvom mieste. Preto sme pri vývoji QI išli od začiatku iným smerom a stavili sme na jeho modularitu. Čo Vám prinesie?

  • Vyberať môžete z viac ako 200 obchodných jednotiek, ktoré sme kvôli prehľadnosti rozčlenili do 30 modulov. Vyberiete si takú kombináciu, ktorá efektívne podporí chod Vašej spoločnosti. Riešenie je možné doladiť aj formou zákazkových úprav.
  • Aj po implementácii môžete celé riešenie prispôsobovať ďalším potrebám a interným aj externým zmenám. Počas plnej prevádzky sa dajú moduly vrátane čiastkových funkcií pridávať aj uberať. Vnútorná logika a prepojenie všetkých údajov zostanú zachované, nech už je výsledná zostava akákoľvek.
  • QI je komplexný – celú podnikovú agendu budete mať v jednom systéme a nemusíte riešiť častokrát neefektívne prepojenia na ďalšie produkty.
  • Údaje do QI vkladáte vždy len raz. Všetky sa okamžite prenesú do príslušných formulárov naprieč všetkými modulmi. Rovnako to funguje aj pri úpravách skôr vložených informácií. Preto sa s QI nemusíte báť duplicitných údajov.
  • Vždy bude za Vami stáť niektorý z našich certifikovaných partnerov, ktorý vám poradí s výberom modulov a zodpovie na všetky otázky.

Zoznam modulov


Vyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si všetky podklady v jednom balíku alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť podklady Kontaktovať