O nás

Vyvíjame softvér, ktorý je centrálnym mozgom niekoľkých stoviek spoločností

Naša spoločnosť bola založená v roku 2000 pod pôvodným názvom DC Concept a. s. Od začiatku sa zaoberáme vývojom informačného systému QI a budovaním siete partnerov, ktorí systém nasadzujú u zákazníkov a poskytujú im podporu pri jeho prevádzke.

Momentálne sa na rozvoj QI sústredí takmer 50 pracovníkov z QI GROUP. Na implementáciách a ďalšom vývoji špecifických funkčností kooperuje viac ako 30 firiem, ktoré patria do našej partnerskej siete. Spolu to je viac ako 300 odborníkov, ktorí sú k dispozícii zákazníkom.

Spoločne sme zvládli už viac ako 1 200 implementácií QI v Českej republike aj na Slovensku.

Na prelome tisícročia prišiel nápad – vyvinúť komplexný podnikový informačný systém, ktorého základom je jedinečný spôsob dátového uloženia a vstavaný vývojový nástroj QI Builder. Pomocou neho je možné vytvárať nové aplikácie, a čo je rovnako dôležité, tiež vykonávať úpravy už hotových funkčností priamo u zákazníka. Preto QI dostalo prívlastok elastický informačný systém. Vďaka tomu dokáže podporiť desiatky rôznych odborov, riadiť spoločnosti jednak procesne, ale aj projektovo alebo pokryť celú firemnú agendu od dochádzky zamestnancov po predaj tovaru v internetovom obchode. QI dnes riadi napríklad výrobu lodných skrutiek, mäsových delikates, slávnych Olomouckých tvarôžkov alebo autobusov, ktoré križujú celú Európu.

Výročné správy nájdete vo Verejnom registri a Zbierke listín


Mílniky spoločnosti

2000

vznik spoločnosti DC Concept a. s. a získanie prvého zákazníka

2002

sieť implementačných partnerov sa skladá z viac ako 10 českých spoločností

2004

založenie dcérskej spoločnosti DC Concept Slovensko, s. r. o., ktorá poskytuje licencie na Slovensku

2009

prekročili sme 500 implementácií

2015

získanie 100% majetkového podielu spoločnosti inSophy s. r. o. a integrácia jej pokročilého plánovania výroby do QI

2016

kapitálový vstup do spoločnosti BM Servis s. r. o. s 51 % majetkového podielu

2018

premenovanie spoločnosti DC Concept na QI GROUP a. s. Taktiež sa zmenil názov DC Concept Slovensko, konkrétne na QI GROUP SLOVAKIA s. r. o.


Naše firemné hodnoty


Priamo na Slovensku nehľadáme nikoho, uvedené pozície obsadzujeme na českých pobočkách v Brne a Prostejove.

Chceš sa ku nám pridať?

Pošli nám svoj životopis na job@qi.cz alebo sa informuj na telefónnom čísle +420 775 970 700.

NIE SÚ PONÚKANÉ POZÍCIE TO, ČO HĽADÁŠ?

Nevadí, ozvi sa aj tak. Šikovní ľudia sa u nás nestratia!

Spoločnosť QI GROUP a. s., so sídlom Páteřní 1216/7, Brno, 635 00, IČ 255 90 481, spoločnosť je zapísaná pri Krajskom súde v Brne, oddiel B, vložka 3220, v zmysle zákona č. 101/2000 Zb., o ochrane osobných údajov, spracováva po zaslaní vášho životopisu vaše osobné údaje (meno, priezvisko, adresu, telefónne číslo, emailovú adresu, podobizeň či ďalšie informácie uvedené v CV), a to za účelom výberu uchádzača o vypísanú pracovnú pozíciu a jeho prípadného kontaktovanie.

Takéto spracovanie umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochrane o osobných údajov. Osobné údaje budú spoločnosťou QI GROUP a. s. spracovávané počas doby výberu uchádzača a ďalej počas doby, ktorú spoločnosti QI GROUP a. s. stanovia jednotlivé právne predpisy spracovávania osobných údajov.

Vezmite, prosíme, na vedomie, že podľa zákona o ochrane osobných údajov máte právo:

– požadovať od nás informáciu, aké vaše osobné údaje spracovávame,
– požadovať od nás vysvetlenie ohľadom spracovania osobných údajov,
– vyžiadať si u nás prístup k týmto údajom a tieto si nechať aktualizovať alebo opraviť,
– požadovať od nás výmaz týchto osobných údajov – pokiaľ sa nejedná o osobné údaje, ktoré sme povinní alebo oprávnení ďalej spracovávať podľa príslušných právnych predpisov,
– v prípade pochybností o dodržiavaní povinností súvisiacich so spracovaním osobných údajov obrátiť sa na nás alebo na Úrad pre ochranu osobných údajov.


Podporujeme