Informačný systém pre obor

Účtovnícke služby

S QI môžete svojim klientom poskytnúť účtovnícke služby, audítorské služby a aj daňové poradenské služby na špičkovej úrovni. Dôraz kladieme na špecifické požiadavky tohto odboru – či už ide o jednoduché vkladanie vstupných dát, jasné nadefinovanie tlačových zostáv alebo prehľadnosť a rýchlu orientáciu v dokladoch. Všetko je v súlade s platnou legislatívou.


Doporučené

moduly

Účtovníctvo

Vďaka QI môžete zákazníkom ponúknuť nenahraditeľný nadhľad. Elektronická archivácia, on-line evidencia faktúr a miezd, pravidelné reporty o podnikaní - to všetko je neodmysliteľnou súčasťou služby, ktorú QI ponúka progresívnej účtovníckej spoločnosti.

Majetok

Správa majetku nebola nikdy jednoduchšia. QI pokrýva všetky typy daňového a účtovného odpisovania, umožňuje jednotlivé aj hromadné zmeny v kartách majetku alebo automatizované zaúčtovanie vykonaných zmien v účtovníctve.

Mzdy

Oceníte najmä komplexnosť riešenia, ktoré zautomatizuje všetky postupy pri výpočte miezd až po ich simuláciu pre budúce obdobie.

Financie

Vašim klientom poskytneme aktuálne a prehľadné informácie o hospodárení tak, že nespoznajú, že využívajú externú účtareň.


Referencie

A případové studieVyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si všetky podklady v jednom balíku alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť podklady Kontaktovať