Informačný systém pre obor

Účtovnícke služby

Pre účtovnú spoločnosť je dôležité rýchlo a presne poskytovať klientovi informácie o účtovnom obraze a výsledkoch jeho spoločnosti. Systém QI obsahuje v ekonomickej oblasti súbor nástrojov pre splnenie tohto zadania. Bezchybná legislatívna aktuálnosť je nevyhnutná. DPH, dátová schránka, EET, ISDOC, mzdové exporty apod. sú dnes legislatívnou nutnosťou a bežným komunikačným kanálom medzi firmami. QI rýchlo spracuje prvotné doklady a na základe predkontácií automaticky zakladá účtovné položky pre vlastné Účtovníctvo. S dokladmi je možné ďalej pracovať a tiež ich zamknúť po uzatvorení spracovania. Klientom môže účtovná spoločnosť ponúknuť rozšírenie služieb vďaka modulu Business Intelligence: sú to napríklad manažérske prehľady podané cez web alebo automatické zasielanie prehľadov a výsledkov prostredníctvom naplánovaných úloh v systéme. Množstvo účtovných kancelárií tak zostáva so svojimi klientmi aj potom, keď sa zákazník rozhodne zaobstarať si vlastné QI a naďalej využíva služby svojej účtovnej firmy.


Odporúčané

moduly

Účtovníctvo

Vďaka QI môžete zákazníkom ponúknuť nenahraditeľný nadhľad. Elektronická archivácia, on-line evidencia faktúr a miezd, pravidelné reporty o podnikaní - to všetko je neodmysliteľnou súčasťou služby, ktorú QI ponúka progresívnej účtovníckej spoločnosti.

Majetok

Správa majetku nebola nikdy jednoduchšia. QI pokrýva všetky typy daňového a účtovného odpisovania, umožňuje jednotlivé aj hromadné zmeny v kartách majetku alebo automatizované zaúčtovanie vykonaných zmien v účtovníctve.

Mzdy

Oceníte najmä komplexnosť riešenia, ktoré zautomatizuje všetky postupy pri výpočte miezd až po ich simuláciu pre budúce obdobie.

Financie

Vašim klientom poskytneme aktuálne a prehľadné informácie o hospodárení tak, že nespoznajú, že využívajú externú účtareň.


Referencie

A prípadové štúdieVyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si produktový leták alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť leták Kontaktovať