Informačný systém pre obor

Elektrotechnika

Výrobný proces spojený s elektrotechnickou výrobou môžete precízne riadiť pomocou systému QI: či už ide o dodržovanie presne stanovených výrobných postupov a noriem, štruktúrované kusovníky a detailné technologické postupy definovateľné pre každý diel alebo sledovanie výrobnej zákazky od začiatku až po expedíciu. QI sa prispôsobí hromadnej alebo zákazkovej výrobe. V oblasti technickej prípravy výroby máte možnosť prepojenia s CAD systémom, ktorý prenesie návrhy konštrukcie priamo do výroby. Elektrotechnická výroba zodpovedá požiadavkám na strojárenskú výrobu, ktorú QI dokáže riadiť a plánovať do detailov – pre bližšie informácie (odkaz na strojárenstvo).


Odporúčané

moduly

TPV a kalkulácie

Pomocou QI dôsledne oddelíte technickú a výrobnú dokumentáciu, podchytíte všetky zmeny a získate štruktúrované kusovníky s rozličnou hĺbkou vnorenia.

Plánovanie výroby a APS

Podporte plánovanie výroby na kráľovskú disciplínu: získate podrobné analýzy súčasných frontov práce a vždy dostupné informácie o najlepšej možnej ceste do cieľa.

Procesy a workflow

S QI je úprava obchodných a výrobných procesov maličkosťou. Preto budete vždy pripravení na každú technologickú inováciu, ktorá sa vo Vašom odbore objaví.

Kvalita

Vďaka vnútornému nastaveniu systému splníte nielen normy ISO, ale aj iné odborové certifikácie.


Vhodní

partneri

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov

www.melzer.cz


Referencie

A prípadové štúdieVyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si produktový leták alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť leták Kontaktovať