Otočte sa konkurencii chrbtom vďaka QI, ktoré môže podporovať všetky jednotlivé odbory súvisiace s automobilovým priemyslom. Náskok získate vďaka dlhodobému plánovaniu predaja, výroby a nákupu. Centralizáciu rozhodovania podporuje simulácia a optimalizácia riešení APS, ktorá je plne integrovanou súčasťou QI. Výsledkom je efektívne fungovanie celého podniku.


Odporúčané moduly

TPV a kalkulácie

Prípravu všetkých komponentov naplánujete do posledného detailu. Pomôže Vám napríklad obchodný konfigurátor, v ktorom si zákazník zostaví výrobok podľa svojich predstáv.

Projekty

QI je spoľahlivým pomocníkom pri projektovom riadení predvýrobných etáp. Rozdelí Vaše projekty na jednotlivé fázy, podprojekty a úlohy.

Plánovanie výroby a APS

Optimalizovanie pracovných frontov a plánovanie operácií nebolo nikdy jednoduchšie. QI zohľadňuje aj dostupnosť materiálov a polotovarov.

Sklady

Vaša firma bude pracovať rýchlejšie a presnejšie vďaka napojeniu systému QI na rozhranie EDI ako aj podpore práce s čiarovými kódmi.


Referencie

MAGNETON a. s.

„Najväčší rozdiel medzi QI a ostatnými systémami vidím v príjemnejšej orientácii. Pre mňa je napríklad ideálny pre spracovanie finančných reportov.“

Ing. Dalibor Procházka, finančný riaditeľ

SOR Libchavy spol. s r. o.

„QI nám umožňuje nielen efektívne riadiť podnikové procesy, ale vďaka svojej pružnosti zabezpečuje rozvoj informačného systému ruka v ruke s rastom našej spoločnosti.“


Kto sa o vás postará

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov, Praha

www.melzer.cz