Informačný systém pre obor

Automobilový priemysel

QI vie podporiť všetky odbory súvisiace s automobilovým priemyslom. Vyriešite celý proces od rámcových objednávok až po jednotlivé odvolávky smerom k odberateľom, zároveň naplníte ich predstavu ohľadom dohľadateľnosti jednotlivých dielov vo výrobe. Po ruke budete mať záznamy o kvalite výrobkov, meracie protokoly aj atesty. Náskok pred konkurenciou získate vďaka dlhodobému plánovaniu výroby aj nákupu.

Dodanie výrobkov na čas Vám umožní riešenie pre riadený sklad (WMS). Všetky procesy precízne podporuje simulačné a optimalizačné riešenie pokročilého plánovania (APS), ktoré je plne integrovanou súčasťou QI. Presne viete, čo, kedy a prečo vyrábate, simulácie Vám ukážu ďalšie varianty na zlepšenie. Tieto nástroje dajú dohromady kompaktný celok. Takto získate významnú výhodu presného načasovania, kvality a efektívnej produkcie, bez ktorej sa v automotive nezaobídete.


Odporúčané

moduly

TPV a kalkulácie

Prípravu všetkých komponentov naplánujete do posledného detailu. Pomôže Vám napríklad obchodný konfigurátor, v ktorom si zákazník zostaví výrobok podľa svojich predstáv.

Projekty

QI je spoľahlivým pomocníkom pri projektovom riadení predvýrobných etáp. Rozdelí Vaše projekty na jednotlivé fázy, podprojekty a úlohy.

Plánovanie výroby a APS

Optimalizovanie pracovných frontov a plánovanie operácií nebolo nikdy jednoduchšie. QI zohľadňuje aj dostupnosť materiálov a polotovarov.

Sklady a WMS

Vaša firma bude pracovať rýchlejšie a presnejšie vďaka napojeniu systému QI na rozhranie EDI ako aj podpore práce s čiarovými kódmi.


Vhodní

partneri

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov

www.melzer.cz


Referencie

A prípadové štúdieVyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si produktový leták alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť leták Kontaktovať