Modul

QI Mobile

Potrebujete rýchlo zistiť informácie z QI a práve nie ste v kancelárii?

Je pre vás prehľad dôležitý v každej chvíli, teda aj na cestách?

Chcete ušetriť čas strávený administratívou?

Mobilná aplikácia QI Mobile informačného systému QI pomáha ušetriť čas a prácu všetkým, ktorí sú často mimo kancelárie. Ľahko sa v nej zorientujete – dôležité dáta z QI máte vždy po ruke vo svojom chytrom telefóne alebo tablete. V rámci QI Mobile môžete napríklad vkladať a upravovať úlohy, vypĺňať pracovné výkazy, tvoriť zápisy z rokovaní či zaobstarať záznamy zo servisného zásahu. Takto maximálne využijete pracovnú dobu, napríklad pri čakaní na schôdzku.

„QI pre nás okrem iného zabezpečuje definíciu typových meracích protokolov. S istotou tak vieme, čo sa má merať, aké sú tolerancie požadovaných hodnôt, kto zodpovedá za požadovanú kvalitu, a poznáme frekvenciu meraní. Vykazovanie nameraných veličín máme pod kontrolou v meracích protokoloch. Pre zber týchto hodnôt v teréne výroby využívame aplikáciu QI Mobile v mobilných zariadeniach, teda tabletoch aj chytrých telefónoch. Prínosom je zamedzenie eskalácie problémov v prípade zlých výsledkov, efektívnejšie riadenie pri meraní výrobkov a získaní štatistiky kvality podľa výrobkov, projektov, meraných veličín, stredísk, prácnosti a tak ďalej.“

Ing. Dalibor Matis

vedúci IT oddelenia spoločnosti Plastika


Implementoval partner:

Prečo si modul zakúpiť:

  • Zabezpečuje prístup ku QI zakaždým a kdekoľvek – mimo kancelárie dostanete informácie, ktoré práve potrebujete.
  • Získate okamžitý prehľad o stave cash flow aj o tom, čo majú na pláne kolegovia.
  • Informačne prepája firmu – projekty môžete riadiť bez stresu a nečakaných prekvapení, aj keď ste na výjazde.
  • Prináša administratívnu úsporu – informácie z terénu sa nemusia prepisovať do systému, všetko sa prepisuje priamo z aplikácie.
  • Má jednoduchý a prehľadný design – nemusíte nič zložito dohľadávať, ovládanie je intuitívne.
  • Servisným firmám ušetrí náklady, pretože nahradí drahé meracie, odčítacie aj ďalšie zariadenia.

Pre koho je QI Mobile vhodný?

QI Mobile využívajú firmy naprieč všetkými odvetviami: ide napríklad o vodárenstvo, výrobu či projektové alebo servisné spoločnosti.

Aplikáciu oceňujú obchodní manažéri pri svojich výjazdoch za zákazníkmi. Servisní zamestnanci šetria námahu pri spracovaní dát z terénu. Management firmy okamžite získava informácie potrebné pre riadenie spoločnosti. Ľudia z projektových tímov zdieľajú svoje kalendáre a lepšie sa im plánuje čas. V podstate každý človek vo firme si v QI Mobile nájde aplikáciu, ktorá mu uľahčí život.


Ako QI Mobile pomáha?

Získate prístup k informáciám vždy a kdekoľvek

Pokiaľ si cestou na schôdzku uvedomíte, že ste zabudli vytlačiť podklady na rokovanie, nie je nič stratené. Jedným klikom sa prostredníctvom aplikácie dostanete k dôležitým materiálom evidovaným v systéme: kedykoľvek budete mať k dispozícii firemné dáta vrátane kontaktov na kolegov alebo údaje o zákazníkoch aj obchodných partneroch. Presné informácie o tom, čo vás čaká, získate vďaka prístupu k zoznamu schôdzok.

Biznis aj firma budú pod dohľadom

Priestor pre efektívnejšiu organizáciu a plánovanie získate s QI Mobile v podstate všade. K dispozícii je zoznam zákazníckych objednávok aj so súvisiacimi dokladmi a výpis neuhradených pohľadávok. Vaše reakcie budú preto za každých okolností adekvátne. Ihneď tiež zistíte, kto je aktuálne v práci, a to vďaka náhľadu na dochádzkové dáta. QI Mobile môže nahradiť dochádzkové terminály – pomocou chytrého zariadenia s nainštalovanou aplikáciou možno evidovať príchody aj odchody zamestnancov.

Znižuje administratívu pri dopisovaní reportov

Vždy viete, čo je hotové. Zamestnanci do systému alebo aplikácie zadajú stavy svojich úloh a vy ihneď zistíte, ako postúpili. Vďaka tomu môžete aj na diaľku riadiť projekty. Prístup sprostredkujete aj externým spolupracovníkom – tí sú v QI vedení ako členovia svojej pôvodnej organizácie a zahrnutí do konkrétneho projektového tímu v špeciálnej skupine prístupových práv. Prostredníctvom QI Mobile sa dostanete aj ku svojim úlohám: je možné meniť ich stav alebo ich editovať priamo na rokovaniach – teda už žiadne večerné dopisovanie reportov zo schôdzok. Zároveň budete mať zoznam všetkého, čo je v najbližšej dobe potrebné urobiť.

Uľahčuje zhotovenie servisnej dokumentácie

Prístup do QI odkiaľkoľvek podporí pracovníkov na servisných výjazdoch: získajú aktuálny zoznam servisných zásahov s možnosťou editácie jednotlivých položiek. Preto nie je potrebné tlačiť podklady, ručne ich dopĺňať a potom v kancelárii prepisovať – popis chyby aj ďalšie poznámky vkladajú zamestnanci priamo v teréne do príslušného formulára v systéme, zároveň je možné pridať snímok opravovaného zariadenia.

Rešpektuje váš zvyk

QI Mobile je šitý na mieru všetkým: kopíruje totiž pravidlá ovládania jednotlivých operačných systémov. Rozumie si s Android, iOS a Windows 10. S jednoduchým a prehľadným dizajnom sa rýchlo dostanete k tomu, čo potrebujete.

Prispôsobí sa vášmu odboru

QI Mobile je navrhnutý pre široké využitie v rôznych odvetviach. Ako konkrétne pomáha, keď ho majú vaši zamestnanci nainštalovaný vo svojich tabletoch či telefónoch? Vodárenské spoločnosti nimi odpisujú vodomery v on-line aj off-line prostredí. Výrobné podniky získavajú nástroj pre vykazovanie prevedených operácií s využitím čítania čiarových či QR kódov. Firmy, ktoré pracujú s meracími protokolmi, môžu namerané údaje prostredníctvom aplikácie posielať priamo z výroby do systému. QI Mobile teda prináša úsporu na prevádzkových nákladoch, pretože nie sú potrebné ďalšie technické zariadenia.


Špecializované funkcie

Mobilná personalistika


Zaujal vás
informačný systém QI?

Odošlite nám otázku alebo nezáväzný dopyt.

Kontaktujte nás