Modul

E-komunikácia

Trendom tejto doby je maximálne využívanie elektronických foriem komunikácie a jej čo možno najväčšia automatizácia. Elektronická komunikácia je rýchla, lacná a znižuje riziko chýb spôsobených ľudským faktorom. QI ponúka široké možnosti elektronického prepojenia medzi rôznymi subjektami. Komunikácia s úradmi, obchodnými partnermi a dodávateľmi, zákazníkmi či bankami môže teda zaberať omnoho menej času a šetrí peniaze aj vďaka zníženiu výdavkov na tlač, papier a poštovné.

Štvorica nástrojov, ktoré vám uľahčia elektronickú komunikáciu

SMS

  • QI umožňuje zákazníkom či partnerom odosielať mobilné textové správy priamo z informačného systému. Firmy nimi môžu zákazníkov informovať o vyúčtovaniach, plánovaných odstávkach služieb, stavoch objednávok alebo ich upozorňovať na aktuálny dátum splatnosti pohľadávok príp. jeho uplynutie.

Dátové schránky

  • Spoločnosti môžu ku svojej dátovej schránke pristupovať priamo z QI a ušetriť tak veľa času. Systém umožňuje automaticky sťahovať došlé správy a určovať, ktorému subjektu sa doručia. Nové správy je v ňom možné vytvárať ručne aj automaticky. Naviac ešte firmy ušetria za Dátový trezor, pretože v QI majú všetko automaticky archivované.

E-mail

  • QI dokáže zákazníkom rozosielať hromadnú poštu ručne aj automaticky. V systéme je možné prijímať aj ukladať všetku e-mailovú komunikáciu s každým zákazníkom a tak mať o nej kedykoľvek prehľad. Zároveň slúži ako silný nástroj pre elektronickú fakturáciu a zasielanie upomienok pri vymáhaní pohľadávok.

ISDOC

  • Nástroj pre elektronickú fakturáciu, ktorý umožňuje automaticky, v elektronickej podobe a v reálnom čase prenášať doklady medzi QI a informačnými systémami obchodných partnerov. Vďaka nemu firmy odbúrajú náklady spojené s papierovou agendou, poštovným a významne urýchlia proces spracovania dokladov.

Zaujal vás
informačný systém QI?

Odošlite nám otázku alebo nezáväzný dopyt.

Kontaktujte nás