E-komunikácia


Trendom tejto doby je maximálne využívanie elektronických foriem komunikácie a jej čo možno najväčšia automatizácia. Elektronická komunikácia je rýchla, lacná a znižuje riziko chýb spôsobených ľudským faktorom. QI ponúka široké možnosti elektronického prepojenia medzi rôznymi subjektami. Komunikácia s úradmi, obchodnými partnermi a dodávateľmi, zákazníkmi či bankami môže teda zaberať omnoho menej času a šetrí peniaze aj vďaka zníženiu výdavkov na tlač, papier a poštovné.

Štvorica nástrojov, ktoré vám uľahčia elektronickú komunikáciu

SMS

  • QI umožňuje zákazníkom či partnerom odosielať mobilné textové správy priamo z informačného systému. Firmy nimi môžu zákazníkov informovať o vyúčtovaniach, plánovaných odstávkach služieb, stavoch objednávok alebo ich upozorňovať na aktuálny dátum splatnosti pohľadávok príp. jeho uplynutie.

Dátové schránky

  • Spoločnosti môžu ku svojej dátovej schránke pristupovať priamo z QI a ušetriť tak veľa času. Systém umožňuje automaticky sťahovať došlé správy a určovať, ktorému subjektu sa doručia. Nové správy je v ňom možné vytvárať ručne aj automaticky. Naviac ešte firmy ušetria za Dátový trezor, pretože v QI majú všetko automaticky archivované.

E-mail

  • QI dokáže zákazníkom rozosielať hromadnú poštu ručne aj automaticky. V systéme je možné prijímať aj ukladať všetku e-mailovú komunikáciu s každým zákazníkom a tak mať o nej kedykoľvek prehľad. Zároveň slúži ako silný nástroj pre elektronickú fakturáciu a zasielanie upomienok pri vymáhaní pohľadávok.

ISDOC

  • Nástroj pre elektronickú fakturáciu, ktorý umožňuje automaticky, v elektronickej podobe a v reálnom čase prenášať doklady medzi QI a informačnými systémami obchodných partnerov. Vďaka nemu firmy odbúrajú náklady spojené s papierovou agendou, poštovným a významne urýchlia proces spracovania dokladov.

Náhľady modulu


Zaujal Vás informačný systém QI?

Zašlite nám otázku alebo nezáväzný dopyt. Môžete sa tiež pozrieť, ako sa stať našim partnerom.

Kontaktujte nás Ako sa stať partnerom