Podporili sme detský domov

22.10.2018 · Aktuality

Po redizajne firemnej identity nám zostali celkom nové, ale neaktuálne obrandované reklamné predmety. Potešili sme sa, že sme našli možnosť, ako ich užitočne uplatniť. O desiatky a stovky blokov, pier, reflexných pások, tričiek a ďalších predmetov prejavil záujem Detský domov Hodonín pri Kunštáte.

QI v cieli pretekov Masiv

25.9.2018 · Aktuality

Minulý týždeň sme silne držali palce kolegovi Tomášovi Smutnému. Ten je nielen riaditeľom podpory, ale aj zaprisahaným športovcom, o čom svedčí aj jeho účasť na MTB etapových pretekoch dvojíc Masiv v termíne 12.–15. septembra.

Relax na Pálave: vyrazili sme na výlet

19.9.2018 · Aktuality

Vypli sme počítače, kancelárie nechali prázdne a vyrazili na Pálavu. Takmer kompletný QI tím dva dni odpočíval vo vinárskej obci Pavlov.

Nová budova: zahajujeme stavebné práce

20.8.2018 · Aktuality

Modernejšie a komfortnejšie prostredie pre nás aj zamestnancov nášho partnera Melzer poskytne už čoskoro nová budova, ktorá vyrastie v Prostějove. Práve prebiehajú prípravné práce, v septembri potom začne samotná stavba.

Zmena názvu: sme QI GROUP SLOVAKIA

16.7.2018 · Aktuality

Dlhodobá tradícia a špičková kvalita zostávajú, ale pod novým názvom. Z pôvodného DC Conceptu sme od 29. júna 2018 zmenili názov na QI GROUP SLOVAKIA. Dôvod vysvetľuje predseda predstavenstva Ing. Jiří Melzer: „Nový názov lepšie vyjadruje našu filozofiu založenú na partnerskej spolupráci pri vývoji, nasadzovaní a podpore prevádzky QI.“