Aktuality

Dobrodeň: so seniormi na výlete

10.10.2019 · Aktuality

Dať si zmrzlinu, vychutnať voňajúcu kávu v príjemnej kaviarni alebo si zájsť kúpiť to, na čo máme chuť. Zatiaľ čo väčšina z nás považuje podobné radosti za samozrejmosť, pre seniorov pripútaných na vozík je výlet vonku často sviatočnou udalosťou.

QI tím oddychoval na internom workshope

24.9.2019 · Aktuality

Ak niečo dokáže stmeliť kolektív, tak je to spoločne strávený čas mimo kancelárie. Pracovnú rutinu sme preto nechali za sebou a koniec leta sme si spríjemnili dvojdenným pobytom v Jeseníkoch. Vo štvrtok nás čakala exkurzia do prečerpávacej vodnej elektrárne Dlouhé stráně – zariadenia s najväčšou reverznou vodnou turbínou v Európe.

QI v médiách: pýtal sa nás časopis Strojárstvo

13.8.2019 · Aktuality

Nedávno sme boli prizvaní, aby sme sa zúčastnili prázdninovej ankety Okrúhly stôl odborného mesačníka Strojárstvo, ktorý vychádza v Českej republike aj na Slovensku. Za QI GROUP SLOVAKIA sa vyjadril regionálny manažér Michal Chodas. Odpovedal na otázku: Ako hodnotíte výsledky prvej polovice roka 2019?

Usporiadali sme zbierku pre detský domov. Prečo je to zmysluplné?

24.7.2019 · Aktuality

Zo spolupráce s Detským domovom Hodonín u Kunštátu sme mali úprimnú radosť už vlani. Preto sme na ňu nadviazali a rozhodli sa urobiť deťom krajšie prázdniny.

Ohliadnutie za MSV Nitra

1.7.2019 · Aktuality

V máji tohto roku sme vystavovali na MSV Nitra, najvýznamnejšom strojárenskom veľtrhu na Slovensku. Pri tejto príležitosti sa nás pýtal časopis Strojárenstvo: marketingový manažér Vladan Košut podáva informácie o QI a objasňuje našu motiváciu na účasť. Všetkým, s ktorými sme sa stretli na stánku, ďakujeme za návštevu!