Aktuality

Oslavujeme 20 rokov na trhu

17.6.2020 · Aktuality

Viac ako 1 300 implementácií informačného systému QI v Českej republike a na Slovensku, 37 spoločností v partnerskej sieti, úspešné akvizície zamerané na rozšírenie technologického know-how a výstavba aj otvorenie novej prevádzkovej budovy – to sú len niektoré výsledky k 20. výročiu vzniku našej spoločnosti QI GROUP, ktoré pripadá na tieto dni.

QI v médiách: pýtal sa nás časopis Strojárenstvo

15.6.2020 · QI v médiách

Slovensko-český magazín Strojárenstvo požiadal o veľký rozhovor nášho generálneho riaditeľa Tomáša Smutného. Keďže sa takéto ponuky neodmietajú, práve vychádza celý text v júnovom čísle. Tomáš v ňom približuje, čomu sa venujeme, tipy z praxe ERP systémov aj ako sme sa angažovali počas korona-vírusovej krízy.

Podporili sme brnenský hospic

6.5.2020 · Aktuality

Pravidelne a s radosťou sa zapájame do rôznych akcií vo sfére spoločenskej zodpovednosti – a v krízovom období to platí dvojnásobne. Preto sme sa rozhodli prispieť finančným darom brnenskému Hospicu sv. Alžbety o. p. s., ktorý poskytuje nevyliečiteľne chorým v závere ich života komplexnú hospicovú starostlivosť.

QI v médiách: Ako riešime mimoriadnu situáciu?

17.4.2020 · QI v médiách

Aktuálny stav sa premieta do fungovania väčšiny firiem, preto sa im snažíme pomôcť aspoň s personálnou a mzdovou agendou v kontexte okolností, ktoré epidémia koronavírusu prináša. Na podrobnosti sa nás spýtal magazín Strojárenstvo. Informácie za QI GROUP podáva generálny riaditeľ Tomáš Smutný.   Všetkým prajeme čo najpriaznivejšie podmienky! 

Obmedzenie komunikačných kanálov QI GROUPu

17.3.2020 · Aktuality

Vzhľadom na aktuálnu situáciu okolo epidémie koronavírusu sme od pondelka prijali opatrenia na minimalizáciu rizika nákazy našich zamestnancov.  Väčšina pracuje zo svojich domovov. Z tohoto dôvodu sú obmedzené niektoré telefónne čísla na všeobecné pevné linky. Naši obchodní partneri dostali e-mailom bližšie informácie, ako s nami efektívne komunikovať.