Relax na Pálave: vyrazili sme na výlet

19.9.2018 · Aktuality

Vypli sme počítače, kancelárie nechali prázdne a vyrazili na Pálavu. Takmer kompletný QI tím dva dni odpočíval vo vinárskej obci Pavlov.

Nová budova: zahajujeme stavebné práce

20.8.2018 · Aktuality

Modernejšie a komfortnejšie prostredie pre nás aj zamestnancov nášho partnera Melzer poskytne už čoskoro nová budova, ktorá vyrastie v Prostějove. Práve prebiehajú prípravné práce, v septembri potom začne samotná stavba.

Zmena názvu: sme QI GROUP SLOVAKIA

16.7.2018 · Aktuality

Dlhodobá tradícia a špičková kvalita zostávajú, ale pod novým názvom. Z pôvodného DC Conceptu sme od 29. júna 2018 zmenili názov na QI GROUP SLOVAKIA. Dôvod vysvetľuje predseda predstavenstva Ing. Jiří Melzer: „Nový názov lepšie vyjadruje našu filozofiu založenú na partnerskej spolupráci pri vývoji, nasadzovaní a podpore prevádzky QI.“

Pýtal sa nás časopis Strojárstvo

25.6.2018 · Aktuality

K témam z oblasti ERP systémov máme čo povedať. Preto sa špecialisti z našej spoločnosti pravidelne vyjadrujú v odborových periodikách. Aktuálne sme boli oslovení redakciou časopisu Strojárstvo: obchodný riaditeľ Pavel Neveselý vo videu zhrnul naše pocity z veľtrhu MSV Nitra (kde video vzniklo) a podáva informácie o QI a QI GROUP (v tej dobe ešte DC Concept).

Na veľtrhu MSV Nitra predstavíme unikátne riešenie

17.5.2018 · Aktuality

Chcete vidieť QI v akcii? Spoznať jeho konkrétne prínosy? O svoje skúsenosti sa s Vami podelíme na veľtrhu MSV Nitra v našom stánku v pavilóne F, a to 22.–25. 5. 2018.