Utužovali sme kolektív v Prostějove

6.3.2019 · Aktuality

Nové informácie a cenné podnety zazneli na internom workshope našej spoločnosti. Minulý týždeň sa totiž v Prostějove zišiel celý QI tím, aby si zhrnul najdôležitejšie aktivity minulého roka a zoznámil sa s víziami manažmentu. Stuhnuté chrbty po sedení sme rozhýbali na bowlingovom turnaji. Ováciami sme potom pri odovzdávaní cien najlepším družstvám aj hráčom rozhodne nešetrili. 

QI tím daroval krv

20.2.2019 · Aktuality

Minulý týždeň sme si spríjemnili dobrým skutkom. Štyria kolegovia z QI tímu darovali krv alebo jej zložky na Transfúznom a tkanivovom oddelení Fakultnej nemocnice Brno. Celkovo sme odovzdali takmer 2 litre tejto životodarnej tekutiny a 905 gramov plazmy.

Ocenili sme našich najúspešnejších partnerov

29.1.2019 · Aktuality

Na januárovom workshope sme podobne ako každý rok vyhlásili a ocenili našich najúspešnejších partnerov. Tí najaktívnejší získali status Gold, alebo Silver partner. Zlatú métu dosiahli spoločnosti Melzer, EXAS, M.I.S.S. a slovenský JR Group. O striebornú pozíciu sa delí Adaptica, PC HELP, OR-NEXT a slovenské COMPEKO BREZNO. Všetkým Gold aj Silver partnerom úprimne gratulujeme!

Tomáš Smutný je novým generálnym riaditeľom

18.1.2019 · Aktuality

So začiatkom tohto roku sa naším generálnym riaditeľom stáva Tomáš Smutný. Nahrádza tak zakladateľa spoločnosti Jiřího Melzera.

QI v médiách: IT PODPORA PROJEKTOVÉHO RIADENIA AKO SÚČÁSŤ ERP SYSTÉMOV

8.1.2019 · Aktuality

Prečítajte si náš článok, ktorý vyšiel v decembrovom čísle časopisu IT Systems.