Aktuality

Druhý ročník Triatlonovej štyridsaťštvorky je za nami!

20.5.2024 · Aktuality

Boli proste skvelí! Vďaka našim závodníkom, Tomáš Smutný, Petr Hroník, Jan Hofman a Marek Plaček, ktorí úspešne absolvovali druhý ročník Triatlonovej štyridsaťštvorky v Pozďatíne. Nielen že si dali poriadne do tela, ale štartovným podporili tábor pre deti s cukrovkou, ktorý sa bude konať na rovnakom mieste.

Úspech na polmaratóne

25.4.2024 · Aktuality

21,1 km za 1 hodinu a 27 minút! To je skvelý výsledok nášho ekonomického riaditeľa Petra Hroníka na hlavných pretekoch CRAFT Brnenský polmaratón | desiatka | päťka, kde tradične štartuje tá najväčšia konkurencia.

QI v médiách: o kybernetickej bezpečnosti v ICT Revue

19.4.2024 · Aktuality

Aprílové vydanie magazínu ICT Revue, ktoré vychádza v rámci Hospodárskych novín, je venované ERP a kybernetickej bezpečnosti. V tematickej ankete odpovedal náš generálny riaditeľ Tomáš Smutný.

Podporujeme mladých futbalistov

11.4.2024 · Aktuality

Ani tento rok sme nezabudli na finančný príspevok pre brnenskú More Football Academy, ktorá sa zameriava na prácu s deťmi a mládežou pomocou futbalu a ďalších športových aktivít.

Dobrodeň: na speváckej súťaži s nevidomými

28.3.2024 · Aktuality

Do Centra sociálnych služieb pre osoby so zrakovým postihnutím v Brně-Chrlicích sa vraciame radi a s očakávaním stretnutia so známymi tvárami. Pri takzvaných Dobrodňoch sme s miestnymi v rámci pracovnej doby posedeli pri táboráku alebo vyrábali vianočné ozdoby a teraz (nielen) organizačne podporili obľúbenú spevácku súťaž Chrlický slávik, ktorú každoročne pre nevidiacich pripravuje personál.