Aktuality

Pomáhame seniorom a deťom bojovať s izoláciou

22.3.2021 · Aktuality

Smutnými dôsledkami koronavírusovej pandémie sú osamotenie a izolovanosť tých najohrozenejších. Preto sme sa rozhodli prispieť Zdravotnému klaunovi, o. p. s., ktorý pomáhachorým deťom, ich rodičom aj seniorom žijúcim v domovoch prostredníctvom veselých klauniád.

QI v médiách: napísali o nás v BusinessInfo.cz

2.2.2021 · QI v médiách

Koncom minulého roka sme získali tretie miesto v súťaži Equa bank Rodinná firma roka v kategórii Malá firma. A práve pri tejto príležitosti nás oslovil portál BusinessInfo.cz s ponukou článku na tému podnikateľský príbeh našej spoločnosti. Okrem medzníkov a úspechov popisuje aj konkrétne prínosy QI priamo u našich zákazníkov.

Ocenili sme našich najúspešnejších partnerov

27.1.2021 · Aktuality

Ani zložitejšia situácia vyvolaná koronavírusovou pandémiou nám nezabránila aj tento rok vyhlásiť na tradičnom januárovom workshope najúspešnejšie spoločnosti z našej partnerskej siete.

Získali sme tretie miesto v celoštátnej súťaži

16.12.2020 · Aktuality

Obstáli sme v konkurencii takmer päťdesiatich spoločností z celej Českej republiky a v polovici decembra sme získali tretie miesto v súťaži Equa bank Rodinná firma roka v kategórii Malá firma. Prestížna a už tradičná udalosť pod záštitou Asociácie malých a stredných podnikov a živnostníkov ČR, sa uskutočnila deviaty krát.

Veselé Vianoce a šťastný nový rok!

14.12.2020 · Aktuality

Dovoľte, aby Vám za celú našu spoločnosť poprial k blížiacim sa sviatkom prostredníctvom videa generálny riaditeľ Tomáš Smutný.