Staňte sa partnerom

Povedzme si na rovinu – bez našej partnerskej siete by informačný systém QI nemohol byť tam, kde je dnes. Obchodné aktivity aj technickú podporu voči koncovým zákazníkom realizujeme prostredníctvom našich partnerov, čo nám umožňuje sústrediť viac pozornosti na vývoj QI a jeho propagáciu.

Sme jediným výrobcom podnikového softvéru na Slovensku aj v Českej republike, ktorý vytvoril partnerskú sieť s férovými podmienkami a bez konkurenčných tlakov. Každý partner získa u nás obchodné príležitosti nezávisle od počtu zákazníkov aj dĺžky spolupráce.

Neustále rastieme. Aj preto systematicky rozširujeme našu partnerskú sieť a obohacujeme ju o ďalších profesionálov z rôznych odborov, ktoré sa vzťahujú k agendám QI, napríklad ide o personalistiku, procesné riadenie alebo výrobu.

Čo vám partnersvo prinesie?

 • Osvedčený a žiadaný produkt – komplexný informačný systém, pri ktorom sa nemusíte starať o jeho vývoj, môžete ho však ovplyvňovať.
 • Zoznámime vás s detailmi fungovania partnerskej siete a prejdete sadou vzdelávacích školení.
 • Nové obchodné príležitosti a zákazníkov, ktorých vám ponúkneme z vlastnej databázy dopytov.
 • Aktívnu podporu od našich odborníkov pri obchodných činnostiach.
 • Kooperáciu a odbornú pomoc s technickou realizáciou každej zákazky. Samozrejmosťou je naša podpora pri vašej prvej implementácii.
 • Pravidelné príjmy z licenčných poplatkov za jednotlivé implementácie.
 • Zdieľaný know-how v rámci celej partnerskej siete prostredníctvom pravidelných workshopov a stretnutí.
 • Kontakty na ďalšie firmy z našej siete, na ktoré sa v prípade potreby môžete obrátiť. U nás si partneri nekonkurujú, naopak, doplňujú sa: často spolupracujú na jednotlivých projektoch.
 • Naše marketingové oddelenie sa stará o celkovú propagáciu QI, navyše je vám k dispozícii na konzultáciu individuálnych požiadaviek.
 • Máme pre vás pripravené príspevky na akcie marketingového charakteru a školenia.

Overený a žiadaný produkt, pravidelné príjmy

QI ponúka viac ako 30 modulov zameraných na všetky firemné procesy a projektové riadenie. Preto sa dokáže prispôsobiť potrebám každého zákazníka – a nezáleží na tom, v akom odvetví podniká (aktuálne pokrývame viac ako 40 rôznych odborov). QI sme dodali do viac ako 1 400 spoločností zo Slovenska a Českej republiky.

QI je elastický, počet modulov možno kedykoľvek rozšíriť alebo zúžiť podľa aktuálnych potrieb danej firmy. Každý zákazník platí licenčné poplatky podľa počtu užívateľov a využívaných funkcií. Z týchto licencií potom získavate trvalé a pravidelné príjmy.

Vzdelávanie, odborná a marketingová podpora

Záleží nám na tom, aby všetci členovia partnerskej siete boli odborníkmi na slovo vzatými a dokázali koncovým zákazníkom dobre poradiť. Preto pre vás (a samozrejme aj pre vašich zamestnancov) máme hneď na začiatok pripravený sadu základných kurzov zameraných na predaj aj implementáciu systému. Doplňujúce školenia (zamerané na existujúce aj nové funkčnosti) máme pre vás pripravené v ďalších fázach spolupráce. Samozrejmosťou je naša podpora na obchodných rokovaniach alebo pri vašich zákazkách, kde zabezpečíme technický dohľad.

Niekoľkokrát do roka organizujeme workshopy zamerané na obchodné, vývojárske a marketingové aktivity. Partnerom na týchto akciách predstavujeme novinky nášho informačného systému z technického aj obchodného pohľadu, ale aj ďalšie záležitosti partnerského programu. Vaše návrhy na smerovanie vývoja QI a partnerskej siete si radi vypočujeme na pravidelných okrúhlych stoloch.

O propagáciu produktu (bez zohľadňovania konkrétnych partnerov) sa nemusíte starať, na to je tu naše marketingové oddelenie, ktoré QI zviditeľňuje pomocou on-line aj off-line kampaní a stará sa o zabezpečenie materiálov (rôzne letáky alebo reklamné predmety). Pokiaľ chcete upozorniť priamo na svoju firmu, pomôžeme vám. Pre partnerov máme pripravené aj individuálne príspevky na marketingové aktivity a na niektoré školenia. Na základné propagačné materiály však financie potrebovať nebudete, sú pre vás zdarma.

Partnerstvo u nás nie je len prázdne slovo

V našej sieti všetci vzájomne spolupracujeme. Vďaka tomu sa môžete zapojiť do rôznych projektov v rámci celého Slovenska aj Českej republiky. Pokiaľ zamestnanci vašej firmy nie sú optimálne vyťažení, môžu sa podieľať na zákazkách ostatných partnerov. Funguje to aj naopak: ak vám kapacity chýbajú, pomôžu ďalší partneri.

V rámci spolupráce si môžete vytvoriť špecializáciu na ľubovoľnú oblasť či odbor, navyše s možnosťou vývoja vlastných špecifických funkčností systému. Potom, čo novinka prejde certifikáciou, ponúka ju celá partnerská sieť ako plnohodnotnú súčasť QI. Z predaja týchto certifikovaných funkčností vám samozrejme prináleží odmena.

Chcete byť našim partnerom? Hľadáme:

 • firmy z IT oblasti, ktoré sa nateraz venujú servisu hardvéru, ale radi by riešili aj softvér,
 • spoločnosti, ktoré vyvíjajú alebo dodávajú vlastný softvér,
 • procesne aj inak orientované firmy (v súlade s agendami nášho systému),
 • novo vznikajúce spoločnosti, ktoré chcú dodávať kvalitný ERP systém, ale nemajú kapacity na jeho vývoj.

 


Leták s informáciami pre partnerov k stiahnutiu (PDF)


Naši partneri hovoria

„Hlavným dôvodom, prečo sme sa rozhodli pre QI, bola rýchlejšia implementácia orientovaná výhradne na potreby a záujmy zákazníkov. Po siedmich rokoch spolupráce musíme konštatovať, že pre spoločnosť JR Group bolo QI správne rozhodnutie.“

Jan Jochec, majiteľ spoločnosti JR Group, s. r. o.

„Pre spoluprácu s QI GROUP SLOVAKIA nás v roku 2002 presvedčila celková technická koncepcia riešenia QI. Oceňujeme hlavne možnosti vývojového nástroja, ktorý nám umožňuje rýchlo a relatívne jednoducho zrealizovať požiadavky zákazníka. V posledných rokoch je pre nás výhodou rozsiahla funkčnosť QI, ktorú môžeme ponúkať našim zákazníkom.“

Erika Kusendová, konateľka firmy COMPEKO BREZNO, s. r. o. COMPEKO BREZNO, s.r.o.

„Neustály rozvoj nových funkčností QI zo strany QI GROUP SLOVAKIA, je zárukou spokojných užívateľov a manažmentu firiem. Je úžasné pozerať na to, ako JRM a QI pomáha ľudom riešiť ich problémy, ako sú majitelia kľudnejší a majú čas na svoje záľuby, lebo majú firmy pod kontrolou.“

Václav Paul, konateľ a obchodný manažér JRM Slovakia, s.r.o.

„Na vývoji čiastkových funkčností QI sa podieľame viac ako 15 rokov. Oceňujeme, že sa môžeme venovať tomu, čo nám je blízke. Ako vývojový partner QI GROUP sme vyvinuli modul Doprava, Pokladničný predaj a aktuálne tiež aplikáciu pre evidenciu tovaru pomocou mobilných terminálov.“

Daniel Havránek, konateľ a zakladateľ spoločnosti DINGO, spol. s r. o. DINGO, spol. s r.o.

„Ako najväčší dodávateľ informačného systému QI v Českej republike sme so spoločnosťou QI GROUP vo veľmi úzkom každodennom kontakte. Vzájomnú spoluprácu vytvára profesionalita, odbornosť a samozrejme aj kolektív dobrých ľudí, ktorá robí z informačného systému QI úplne jedinečný produkt.“