Systémové funkcie


Ide o pomyselnú dušu celého QI, ktorá zabezpečí, aby všetko bežalo k Vašej spokojnosti. Okrem vlastného jadra systému obsahuje aj funkcie zabezpečujúce napríklad exporty a importy dát aj pohodlný prístup k archivovaným informáciám. Tiež má vplyv na samotný vzhľad Vášho klienta.

Súčasťou je prepracovaný systém prístupových práv, ktorý chráni Vaše dáta. Podľa zamerania pracovnej pozície je možné zabezpečiť rôzne úrovne oprávnení.

Aby bola práca s QI pohodlnejšia, pripravili sme jeho cudzojazyčné verzie, a to v angličtine, nemčine a ruštine. Samozrejmosťou je slovenský variant.

Potrebujete rýchlo a jednoduchým spôsobom získavať dáta z QI na analýzu? Aplikácia QI Manažér umožňuje analyzovať informácie od vyšších celkov až na úroveň jednotlivých položiek, a to prostredníctvom Vami nadefinovaných grafov. Celá aplikácia pracuje metódou off-line. To znamená, že najskôr vyberie informácie potrebné na požadovanú analýzu, QI ich potom dávkovo uloží do špeciálnej databázy. Svoje dáta si tak môžete priniesť domov na zariadenie, kde nie je QI nainštalované. Všetko je možné pravidelne aktualizovať pomocou časovačov.

 


Náhľady modulu


Zaujal Vás informačný systém QI?

Zašlite nám otázku alebo nezáväzný dopyt. Môžete sa tiež pozrieť, ako sa stať našim partnerom.

Kontaktujte nás Ako sa stať partnerom