Informačný systém pre obor

Správa nehnuteľností

Nezáleží na tom, či spravujete komerčné alebo bytové priestory – stavte na QI, ktoré sa postará o všetky čiastkové záležitosti spojené s prenájmom nehnuteľností. Zabezpečí administratívne, ekonomické, obchodné a technické procesy spojené s potrebami bytových družstiev, správcov komerčných priestorov alebo spoločností spravujúcich bytové priestory.


Doporučené

moduly

Správa nehnuteľností

Nikdy Vás nezaskočí striedanie užívateľov bytov ani zmeny dodávateľov upratovacích služieb či energie. Všetky potrebné informácie nájdete v aktuálnych evidenciách nájomníkov, nehnuteľností a dodávateľov.

Financie

Množstvo času Vám ušetrí jednoduché a flexibilné spracovanie ročného vyúčtovania a aj okamžitý prehľad o platbách, preplatkoch a nedoplatkoch.

Servis a údržba

Vďaka plánu údržby nehnuteľností budete presne vedieť, aké úlohy a činnosti je potrebné zabezpečiť a kto a kedy ich bude v nadväznosti na ostatné kapacity realizovať.

Účtovníctvo

S QI vystavíte faktúry raz-dva – automaticky ich vygeneruje, či už jednotlivo alebo hromadne. Môžete použiť klasické alebo Vami vopred definované zostavy.Vyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si všetky podklady v jednom balíku alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť podklady Kontaktovať