Informačný systém pre obor

Správa nehnuteľností

Spravujete komerčné alebo bytové priestory? Rozhodnite sa pre QI, ktoré vie zabezpečiť komplexnú agendu bytových družstiev a podnikov, developerov aj správcov komerčných a bytových priestorov. Podporuje všetky administratívne, ekonomické, obchodné a technické procesy spojené so správou nehnuteľností a ponúka komplexný prehľad o spravovaných priestoroch.


Odporúčané

moduly

Správa nehnuteľností

Nikdy Vás nezaskočí striedanie užívateľov bytov ani zmeny dodávateľov upratovacích služieb či energie. Všetky potrebné informácie nájdete v aktuálnych evidenciách nájomníkov, nehnuteľností a dodávateľov.

Financie

Množstvo času Vám ušetrí jednoduché a flexibilné spracovanie ročného vyúčtovania a aj okamžitý prehľad o platbách, preplatkoch a nedoplatkoch.

Servis a údržba

Vďaka plánu údržby nehnuteľností budete presne vedieť, aké úlohy a činnosti je potrebné zabezpečiť a kto a kedy ich bude v nadväznosti na ostatné kapacity realizovať.

Účtovníctvo

S QI vystavíte faktúry raz-dva – automaticky ich vygeneruje, či už jednotlivo alebo hromadne. Môžete použiť klasické alebo Vami vopred definované zostavy.


Referencie

A prípadové štúdieVyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si produktový leták alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť leták Kontaktovať