Spracúvate plasty? Potom sme naše špecializované riešenia QI pripravili práve pre vás. Podporuje všetky špecifiká výroby plastov: organizuje procesy od obstarávania granulátu až po expedíciu hotových výrobkov a likvidáciu odpadu. Zároveň podporuje EDI komunikáciu.


Odporúčané moduly

TPV a kalkulácie

Presné dodržiavanie požiadaviek zákazníkov bez dodatočných nákladov bude teraz realitou. Vďaka špecializácii QI na výrobu pomocou receptúr dosiahnete efektívne výsledky.

Riadenie výroby

Zoptimalizujte svoju výrobu tak, aby ste mali dostatok kapacít na ďalšie akcie. QI tiež zabezpečí aktuálne údaje o práve prebiehajúcich procesoch.

Kvalita

Znižovanie nákladov spolu s udržaním vysokej kvality produktov dosiahnete integráciou kontroly kvality priamo vo výrobných a obchodných procesoch.

Sklady

Poriadok na skladoch je odrazovým mostíkom pre úspech. QI zabezpečí aj tok obalov a dopravy.


Referencie

CECHO – BOHUMIL CEMPÍREK s. r. o.

„Starý systém nedokázal udržať krok s našou spoločnosťou, preto sme sa ho snažili spojiť s inými nástrojmi, ale výmena údajov väčšinou nefungovala efektívne. Nakoniec sme sa rozhodli vybrať nový jednotný informačný systém. Vyhralo QI, vyhovuje nám hlavne jeho komplexnosť a flexibilita, rastie spolu s našou spoločnosťou a prispôsobuje sa aktuálnym potrebám.“

Bohumil Cempírek, zakladateľ, konateľ a riaditeľ spoločnosti

Kto sa o vás postará

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov, Praha

www.melzer.cz


Vyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si všetky podklady v jednom balíku alebo sa pozrite, za koľko si môžete QI zaobstarať.

Stiahnuť podklady Koľko QI stojí?