Informačný systém pre obor

Textilný priemysel

Veľkosti, farby alebo materiály – široký sortiment textilného odboru vyžaduje veľa drobných špecifík. A toto veľké množstvo rozlišovacích atribútov pri tovare je možné v QI podchytiť. Dôležité a špecifické pre výrobu je potom efektívne využitie vstupných materiálov, respektíve ich plochy. Tu QI pomáha v rámci napojenia na softvér pre návrhy a strihové plány. Vďaka týmto naviazaniam sa prepojí výroba s ekonomickou oblasťou a jednotlivé kroky procesu na seba automaticky nadväzujú. Potom je jednoduché sledovať plnenie plánu aj rozpracovanosť výroby. Tovar je možné dohľadať v priebehu jeho celého procesu od výroby až na sklad a expedíciu.


Odporúčané

moduly

Procesy a workflow

Aby Vaše produkty a služby obstáli pred konkurenciou, musíte prepojiť a efektívne nastaviť pracovné postupy - s QI to je hračka.

Sklady a WMS

V QI tovar prehľadne rozdelíte do ľubovoľných skupín, v ktorých môžete nastaviť vlastnosti daných jednotiek. Oblečenie môžete triediť podľa veľkosti a zároveň aj podľa farby. Kusy potom dosledujete buď ako sadu alebo jednotlivo.

Plánovanie výroby a APS

Výrobné plány pre dielne, prehľadné výrobné tabuľky aj optimalizácia materiálových kapacít – to všetko zabezpečí pružnú reakciu na priania zákazníkov.

Predaj a nákup

S QI získate presné údaje o obchodných partneroch aj produktoch. Pre každý kus môžete evidovať dátum výroby a typ materiálu.


Referencie

A prípadové štúdieVyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si produktový leták alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť leták Kontaktovať