Informačný systém pre obor

Maloobchod

Dobré vzťahy so zákazníkmi sú pilierom každej firmy a pre maloobchodné spoločnosti to platí dvojnásobne. Odborové riešenie QI pre maloobchod ponúka softvérovú pokladnicu, ktorá prepojí všetky firemné agendy. Klient rýchlo nakúpi aj zaplatí, a to v hotovosti, kartou alebo pomocou obľúbených darčekových kupónov. Všetky pohyby možno potom sledovať centrálne za jednotlivé predajne. EET prebehne na pozadí a nikto si ho ani nevšimne. Nákupcovia vďaka nástrojom v pláne chýbajúceho tovaru presne vedia, čo a kam majú dodať.

Dnešní zákazníci sú nároční – to ale ľahko zvládnete s funkciami pre reklamačné konanie. V obchodných prehľadoch vyhodnotíte, čo sa predáva, čo vôbec a kde je potrebné zmeniť cenu. Sofistikovanejšie prehľady Vám ponúkne manažérsky prehľad (Business Intelligence). Uvidíte slabé miesta, záporné čísla aj úplné trefy a úspechy. Maloobchod je v prvej línii a požiadavky zákazníkov sa dajú zvládnuť – QI Vám uľahčí cestu k ich spokojnosti.


Odporúčané

moduly

Predaj a nákup

Aktuálne a podrobné údaje budete mať vždy po ruke. QI vedie evidenciu o všetkých činnostiach spojených s pohybom tovaru a tokom peňazí, údaje sa potom automaticky spracovávajú.

QI Shop

QI Shop vám ušetrí veľa času, ktorý by inak zabrala administratíva bežného internetového obchodu. Modul totiž plne využíva údaje, ktoré už sú súčasťou systému – nie je teda potrebné žiadne zdĺhavé vkladanie údajov.

Pokladničný predaj

Presná evidencia predávaného tovaru a jeho ceny priamo na kase alebo automatické vytváranie skladovej výdajky a odpísanie zo stavu zásob uľahčí Vašu komunikáciu so zákazníkmi.

Financie

Hospodársku situáciu spoločnosti budete mať s QI vždy pod kontrolou. Kedykoľvek si môžete skontrolovať aktuálny stav financií nielen na účtoch, ale aj na pokladniach.


Vhodní

partneri

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov

www.melzer.cz


Referencie

A prípadové štúdieVyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si produktový leták alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť leták Kontaktovať