Informačný systém pre obor

Maloobchod

Dobré vzťahy so zákazníkmi sú základom každej spoločnosti a pri maloobchodných spoločnostiach to platí dvojnásobne. Pretože sa v tomto prípade jedná často o priamu komunikáciu s klientmi, je rýchlosť a kvalita ich vybavenia základom pre udržanie spokojnosti a lojality zákazníkov. Odborové riešenie QI pre maloobchod ponúka softvérovú pokladňu, ktorá spája všetky Vaše firemné agendy, a vďaka tomu urýchli a spresní konkrétny predaj.


Doporučené

moduly

Predaj a nákup

Aktuálne a podrobné údaje budete mať vždy po ruke. QI vedie evidenciu o všetkých činnostiach spojených s pohybom tovaru a tokom peňazí, údaje sa potom automaticky spracovávajú.

QI Shop

QI Shop vám ušetrí veľa času, ktorý by inak zabrala administratíva bežného internetového obchodu. Modul totiž plne využíva údaje, ktoré už sú súčasťou systému – nie je teda potrebné žiadne zdĺhavé vkladanie údajov.

Pokladničný predaj

Presná evidencia predávaného tovaru a jeho ceny priamo na kase alebo automatické vytváranie skladovej výdajky a odpísanie zo stavu zásob uľahčí Vašu komunikáciu so zákazníkmi.

Financie

Hospodársku situáciu spoločnosti budete mať s QI vždy pod kontrolou. Kedykoľvek si môžete skontrolovať aktuálny stav financií nielen na účtoch, ale aj na pokladniach.


Vhodní

partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov, Praha

www.melzer.cz


Referencie

A případové studieVyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si všetky podklady v jednom balíku alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť podklady Kontaktovať