Modul

QI Shop

Je pre Vás spokojnosť zákazníkov dôležitá?

Poskytuje im Váš terajší internetový obchod dostatočný komfort pri nakupovaní?

Predávate zároveň aj v segmente B2B?

Individuálny prístup k zákazníkom aj odberateľom zaručí, že si u nich Vaše produkty a služby vždy nájdu miesto. Nielen dôraz na osobitosť prináša modul QI Shop, ktorý je súčasťou informačného systému QI. Zabezpečí komfortný predaj Vašich výrobkov aj služieb cez internet, pretože sa prispôsobí potrebám firmy aj zákazníkov, zároveň nie je náročný na správu. Môže fungovať buď ako internetový obchod pre koncových zákazníkov, alebo ako objednávkový systém pre veľkoodberateľov.

 

Článok o QI Shope na blogu >>

Ukážkový QI Shop >>

Pokiaľ zákazníkovi poskytneme heslo, môže si na QI Shope zobraziť ceny, ktoré sú určené špeciálne pre jeho kategóriu. Nastavenie týchto údajov do internetového obchodu nie je pre nás prácou navyše, pretože sa všetky prepisujú priamo z QI, ktoré automaticky priraďuje zľavy jednotlivým zákazníkom.

Ing. Vladimír Horák

riaditeľ spoločnosti UHS JAKOS


Preč si modul zakúpiť

  • Jeho administratíva je jednoduchá, všetky údaje v internetovom obchode sú totiž automaticky aktualizované.
  • Umožňuje pohodlný nákup.
  • Vychádza v ústrety Vašim zákazníkom aj odberateľom.
  • Znižuje firemné náklady, pretože nemusíte platiť za samostatný internetový obchod.
  • Poskytuje široké možnosti individuálneho nastavenia.

Pre koho je QI Shop vhodný?

Modul ušetrí čas IT správcovi. S QI Shopom totiž nebude mať žiadnu prácu, jeho administráciu z QI zvládne každý zamestnanec. Obchodným manažérom poskytne prehľad nad on-line predajmi, túto štatistiku je možné prepojiť aj s klasickými predajmi.


Ako QI Shop pomáha?

Podáva prehľad o dostupnosti tovaru

S QI Shopom ušetríte veľa času, ktorý by Vám inak zabrala administratíva bežného internetového obchodu. Modul totiž plne využíva dáta, ktoré sú už súčasťou QI  – nie je teda nutné žiadne zdĺhavé vkladanie údajov. Zmeny, ktoré vykonáte v informačnom systéme, sa automaticky načítajú aj do internetového obchodu, preto si nemusíte robiť starosti napríklad s určovaním cien a ďalšími aktualizáciami. Modul je prepojený s ostatnými aplikáciami v QI, získate tak okamžitý prehľad o vývoji predaja alebo dostupnosti tovaru na skladoch. V QI Shope, ktorý funguje v rôznych jazykoch aj menách, môžete zobrazovať históriu objednávok, ktoré možno plynule spracovať priamo v QI.

Zabezpečí jednoduchý proces nákupu

QI Shop umožňuje pohodlne objednávať tovar nielen v prípade maloobchodného predaja, ale aj veľkoobchodné objednávky. Vaši zákazníci alebo odberatelia ocenia jeho jednoduché intuitívne ovládanie, fulltextové vyhľadávanie, možnosť prehliadať tovar vo viacerých jazykoch aj menách, prehľad o všetkých objednávkach, výber spôsobu platby a doručenia tovaru alebo prehľad o jeho dostupnosti. Výhodou je aj zrýchlený košík pre tých, ktorí objednávajú pravidelne, alebo zobrazenie individuálnych cien a zľavových režimov.

Plní individuálne potreby zákazníkov

Súčasťou modulu je aplikácia Konfigurátor tovaru v QI Shope, ktorá produkt prispôsobí presne podľa požiadaviek nakupujúceho. Zákazník si najprv vyberie základný variant a v nasledujúcich krokoch ho môže špecifikovať podľa svojich potrieb – napríklad pridáva alebo uberá súčasti výrobku, príslušenstvo, doplnky alebo servisné a iné služby. Jednotlivé komponenty aj konečnú zostavu si môže prehliadať na obrázku priamo v QI Shope. Cenu informačný systém automaticky aktualizuje v závislosti od vybraných komponentov.

Je úplne kompatibilný s QI

Ak používate informačný systém QI, môžete čerpať všetky výhody, ktoré Vám jeho spojenie s QI Shopom prináša – napríklad ide o už zmienené aktuálne reporty o predaji či jednoduchšiu optimalizáciu zásob. Internetový obchod možno ovládať priamo z informačného systému, zaobídete sa tak bez špeciálnych znalostí webového rozhrania. Tiež môžete zabudnúť na finančne náročné prepájanie internetového obchodu s informačným systémom a opätovné zaškoľovanie zamestnancov na prácu s novým rozhraním.

Umožňuje definovať rôzne prístupové práva

Dizajn QI Shopu bude celkom zodpovedať Vašim predstavám, pri jeho grafickom spracovaní neexistujú žiadne limity. Internetový obchod možno nastaviť tak, aby zákazník vždy videl iba to, čo mu dovolíte, navyše môžete rozlišovať medzi existujúcim a novým nakupujúcim. V rámci Vašej firmy je možné pre QI Shop vymedziť rôzne prístupové práva v rôznych úrovniach. Každý užívateľ si potom podľa svojho pracovného zamerania nastaví zostavu zobrazovaných informácií.


Náhľady modulu

Pripravte si údaje pre e-shop v informačnom systéme QI
Upravte si QI Shop podľa svojich predstáv
Váš e-shop môže vyzerať ako chcete
V QI shope môžete predávať akýkoľvek tovar


Zaujal vás
informačný systém QI?

Odošlite nám otázku alebo nezáväzný dopyt.

Kontaktujte nás