Informačný systém pre obor

Nábytkársky priemysel

Vďaka špecializovanému QI riešeniu pre nábytkárov dotiahnete všetky obchodné prípady k spokojnosti svojich zákazníkov. Všetky procesy sú navzájom prepojené, preto Vás neprekvapí žiadna odchýlka od pôvodného plánu. Pokiaľ klient prehodnotí v priebehu projektu svoju požiadavku, zmena sa prepíše v rámci QI do všetkých súvisiacich formulárov. Neoceniteľnou pomocou môže byť obchodný konfigurátor výrobkov, ktorý uľahčí a sprehľadní nielen obchodnú fázu, ale následne aj tvorbu výrobnej dokumentácie.


Odporúčané

moduly

Predaj a nákup

Pre ekonomickú činnosť spoločnosti je dôležité bezchybne zvládnuť všetky fázy obchodného prípadu. S QI ide všetko ako po masle: ľahko v ňom spracujete všetky doklady spojené s objednaním a predajom tovaru.

Plánovanie výroby a APS

Naplánujte si výrobu s prihliadnutím na kapacity a s ohľadom na zákaznícke termíny. Rýchlou a efektívnou reakciou na prípadné zmeny zaručí viac variantov výrobného plánu.

Sklady a WMS

S QI ušetríte čas, pretože urýchli procesy spojené s administratívou skladu a prípravou tovaru na expedíciu.

Doprava

Zoptimalizujte Váš dodávateľský reťazec: QI zabezpečí úsporu času pri preprave tovaru, zariadi evidenciu vozidiel a ich aktuálny stav a zaznamená množstvo prevezeného tovaru.


Vhodní

partneri

OR-NEXT spol. s r.o.

Brno

www.ornext.cz

JR Group, s. r. o.

Žilina

www.jrgroup.eu

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov

www.melzer.cz


Referencie

A prípadové štúdieVyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si produktový leták alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť leták Kontaktovať