Vďaka nášmu špecializovanému riešeniu QI pre nábytkárov dotiahnete všetky obchodné prípady k spokojnosti Vašich zákazníkov. Všetky procesy sú vzájomne prepojené, takže Vás neprekvapí žiadna odchýlka od pôvodného plánu. Ak klient v priebehu projektu prehodnotí svoje požiadavky, zmena sa v rámci QI automaticky prepíše do všetkých súvisiacich formulárov.


Odporúčané moduly

Predaj a nákup

Pre ekonomickú činnosť spoločnosti je dôležité bezchybne zvládnuť všetky fázy obchodného prípadu. S QI ide všetko ako po masle: ľahko v ňom spracujete všetky doklady spojené s objednaním a predajom tovaru.

Plánovanie výroby a APS

Naplánujte si výrobu s prihliadnutím na kapacity a s ohľadom na zákaznícke termíny. Rýchlou a efektívnou reakciou na prípadné zmeny zaručí viac variantov výrobného plánu.

Sklady

S QI ušetríte čas, pretože urýchli procesy spojené s administratívou skladu a prípravou tovaru na expedíciu.

Doprava

Zoptimalizujte Váš dodávateľský reťazec: QI zabezpečí úsporu času pri preprave tovaru, zariadi evidenciu vozidiel a ich aktuálny stav a zaznamená množstvo prevezeného tovaru.


Referencie

NOVATRONIC, s. r. o.

„S QI sme sa posunuli ďalej. Všetky agendy máme pohromade a prepojené. Nemusíme zháňať informácie po rôznych externých softvéroch. Navyše je QI v porovnaní s ostatnými ERP systémami užívateľsky prívetivé. Jeho silnou stránkou je prehľadnosť, ktorá mi dovoľuje pracovať rýchlejšie.“

Dušan Mikulec, riaditeľ spoločnosti

STORY DESIGN, a. s.

„QI používame už dlho. Pomohlo nám riadiť firmu v dobe rýchleho rozvoja a zefektívniť ju vo fáze stabilizácie.“

Ing. Jakub Brýdl, výkonný riaditeľ

BEKER-MP, s. r. o.

„Informačný systém bol pružne nastavený na podmienky našej firmy, čo nám umožnilo v krátkom čase zdvojnásobiť vyrábaný sortiment a súčasne zvýšiť rentabilitu výroby.“

Ing. Miroslav Rusiňák, konateľ spoločnosti

Kto sa o vás postará

OR-NEXT spol. s r.o.

Brno

www.ornext.cz

JR Group, s. r. o.

Žilina

www.jrgroup.eu

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov, Praha

www.melzer.cz


Vyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si všetky podklady v jednom balíku alebo sa pozrite, za koľko si môžete QI zaobstarať.

Stiahnuť podklady Koľko QI stojí?