Správa nehnuteľností


Pokiaľ ste hľadali software, ktorý Vám umožní efektívne spravovať prenájmy bytových aj nebytových priestorov, práve ste ho našli. QI využijú družstvá, developeri a správcovia komerčných alebo bytových priestorov.

  • Správcom komerčných priestorov modul umožňuje evidovať plochu v prenajímaných budovách aj jej rozdelenie podľa vybraných skupín. Jednoducho teda získate prehľad nad nákladmi jednotlivých spravovaných miest. Modul taktiež poskytuje priamu väzbu na účtovníctvo a eviduje dlhy.
  • Firmy spravujúce bytové priestory môžu v QI určovať mesačný predpis nájomného, zároveň získajú detailné súpisky nájomníkov vrátane presného zoznamu miestností. Vďaka aplikácii, ktorá zabezpečí vzdialený prístup do systému, môžete efektívne komunikovať s klientami.
  • Malé aj veľké bytové družstvá vytvoria v QI hromadné faktúry, klasické aj špeciálne zostavy a ďalšie potrebné dokumenty. Modul tiež zabezpečí tlač zloženiek, vysleduje čerpanie dlhodobej zálohy do fondu opráv a pripraví informácie potrebné pre predaj družstevných bytov do vlastníctva členov.
  • QI je vhodné aj pre developerov a je jedno, či sa venujú iba stavebníctvu či investovaniu alebo sa špecializujú na realitnú činnosť. Modul pre nich vytvorí komplexné výstupné zostavy pohľadávok a záväzkov alebo zabezpečí rýchlu komunikáciu s bankou a poštou.

Náhľady modulu


Zaujal Vás informačný systém QI?

Zašlite nám otázku alebo nezáväzný dopyt. Môžete sa tiež pozrieť, ako sa stať našim partnerom.

Kontaktujte nás Ako sa stať partnerom