Predstavili sme našich Gold a Silver partnerov

19.1.2022 · Aktuality

Na januárovom workshope, ktorý sa kvôli epidemiologickej situácii opäť presunul do on-line prostredia, sme vyhlásili našich najúspešnejších partnerov za rok 2021. Tí získali status Gold, alebo Silver partner.

Krásne Vianoce a šťastný nový rok 2022

16.12.2021 · Aktuality

Dovoľte, aby Vám za celú našu spoločnosť poprial k blížiacim sa sviatkom prostredníctvom videa generálny riaditeľ Tomáš Smutný.

Prispeli sme na rekonštrukciu a dostavbu hospicu

2.12.2021 · Aktuality

Dlhodobo spolupracujeme s brnenským Hospicom sv. Alžběty – preto sme sa aj tento rok rozhodli pomôcť darom, ktorý podporí dofinancovanie rekonštrukcie severného krídla kláštora sv. Alžběty a dostavby dvoch nároží.

QI získalo ocenenie za finančnú efektivitu

24.11.2021 · Aktuality

Súťaž Prípadová štúdia roka je prezentáciou úspešných ICT projektov. QI sa do nej tohto roku zapojilo šiesty krát a opäť uspelo – tentokrát získalo na novembrovom vyhlásení Cenu za finančnú efektivitu. Riešenie naimplementovala naša partnerská spoločnosť M.I.S.S.

Za seniormi na návštevu: podporujeme brnenských dobrovoľníkov

16.11.2021 · Aktuality

Jedným z mnohých dôsledkov pandémie covidu-19 je pocit osamotenia, ktorý sa dotýka hlavne seniorov. Následky sa snaží zmierniť Dobrovoľnícke centrum ADRA Brno, ktoré sústredí a koordinovane vysiela dobrovoľníkov do zdravotno-sociálnych zariadení a domácností.