Stretneme sa na JobChallenge?

11.11.2019 · Aktuality

Študentov, absolventov aj ďalších záujemcov o prácu v IT odbore privítame v stredu 20. novembra na našom stánku v pavilóne A1 brnenskéhovýstaviska v rámci veľtrhu práce JobChallenge. V tomto roku sme dosiahli takmer 1 300 implementácií nášho systému – nové posily majú preto dvere doširoka otvorené. Aktuálne nás najviac potešia uchádzači, ktorí by rozšírili tím vývoja a supportu.

Podporujeme handicapované zvieratá z útulku Tibet

5.11.2019 · Aktuality

Spolupráca s bučovickým útulkom Tibet sa nám natoľko zapáčila, že sme ju tohto roku otvorili hneď na dvoch frontoch: niektorí z našich kolegov prišli pomôcť pripraviť na zimu priestory pre zvieratá v rámci veľkého upratovacieho dňa. Za odmenu sa mohli zoznámiť s obyvateľmi útulku. Všetko sme podporili finančným darom.

Expedícia na Pik Lenina: Tomáš Smutný prezentoval v cestovateľskom klube

25.10.2019 · Aktuality

V našich radoch nájdete osobnosti s netradičnými záujmami. Náš šéf Tomáš Smutný je toho dôkazom – ako horolezec dokáže pokoriť aj sedemtisícovku. Jeho posledná výprava do Kirgizska na vrchol Pik Lenina (7 134 metrov) sa ale nečakane zmenila na záchrannú akciu. Napínavý príbeh zaujal Expedičnú klubovňu Brno, ktorá usporadúva prednášky o cestovateľských témach.

Dobrodeň: so seniormi na výlete

10.10.2019 · Aktuality

Dať si zmrzlinu, vychutnať voňajúcu kávu v príjemnej kaviarni alebo si zájsť kúpiť to, na čo máme chuť. Zatiaľ čo väčšina z nás považuje podobné radosti za samozrejmosť, pre seniorov pripútaných na vozík je výlet vonku často sviatočnou udalosťou.

QI tím oddychoval na internom workshope

24.9.2019 · Aktuality

Ak niečo dokáže stmeliť kolektív, tak je to spoločne strávený čas mimo kancelárie. Pracovnú rutinu sme preto nechali za sebou a koniec leta sme si spríjemnili dvojdenným pobytom v Jeseníkoch. Vo štvrtok nás čakala exkurzia do prečerpávacej vodnej elektrárne Dlouhé stráně – zariadenia s najväčšou reverznou vodnou turbínou v Európe.