Tomáš Smutný je novým generálnym riaditeľom

18.1.2019 · Aktuality

So začiatkom tohto roku sa naším generálnym riaditeľom stáva Tomáš Smutný. Nahrádza tak zakladateľa spoločnosti Jiřího Melzera.

QI v médiách: IT PODPORA PROJEKTOVÉHO RIADENIA AKO SÚČÁSŤ ERP SYSTÉMOV

8.1.2019 · Aktuality

Prečítajte si náš článok, ktorý vyšiel v decembrovom čísle časopisu IT Systems.

Pripravili sme vianočný darček pre bystrckých seniorov

20.12.2018 · Aktuality

Vianoce sú časom, kedy by mal každý človek cítiť, že nie je na svete sám. Preto sme obdarovali Domov pre seniorov Foltýnova, ktorý sídli v našej blízkosti. Konkrétne išlo o koncert, ktorý sa uskutočnil 18. 12. priamo v domove. Zaznela krásna folková hudba skupiny Cesta. Vianočné chvíle pri koláčikoch sprevádzalo spoločné spievanie kolied.

QI opäť uspelo v prestížnej súťaži: tentokrát dvakrát

2.12.2018 · Aktuality

Už po štvrtý krát sme sa s informačným systémom QI zúčastnili súťaže o najlepšiu prípadovú štúdiu roka, ktorú usporiadal magazín CIO Business World. Tohto roku sme prihlásili dva projekty a oba uspeli: riešenie, za ktorým stojí česká spoločnosť M.I.S.S., získalo Cenu za užívateľský efekt. Implementácia slovenského partnera JRM Slovakia priniesla Cenu za finančnú efektivitu. 

Podporili sme detský domov

22.10.2018 · Aktuality

Po redizajne firemnej identity nám zostali celkom nové, ale neaktuálne obrandované reklamné predmety. Potešili sme sa, že sme našli možnosť, ako ich užitočne uplatniť. O desiatky a stovky blokov, pier, reflexných pások, tričiek a ďalších predmetov prejavil záujem Detský domov Hodonín pri Kunštáte.