IT Systems: Veľký rozhovor nielen o QI

2.10.2020 · Aktuality

Keď sme boli oslovení ponukou na rozhovor redakciou českého magazínu IT Systems, ktorý sa zameriava na podnikovú informatiku, nerozmýšľali sme ani chvíľu. Generálny riaditeľ Tomáš Smutný zhrnul míľniky nášho 20ročného pôsobenia na trhu, odovzdal svoje know-how okolo ERP systémov a nechal čitateľa nahliadnuť do kuchyne pri vývoji QI.

Podporte nás v súťaži

22.9.2020 · Aktuality

S potešením oznamujeme, že sme obstáli v konkurencii desiatok firiem a dostali sa do najužšieho výberu v súťaži Equa bank Rodinná firma roka. Postup do TOP 5 vnímame ako krásny darček k tohoročnému výročiu, kedy si pripomíname 20 rokov od založenia našej spoločnosti.

Diskutovali sme s ministrom Havlíčkom

11.9.2020 · Aktuality

Na konci prázdnin sme prijali pozvanie na Stretnutie rodinných firiem. Hlavným a očakávaným bodom bola diskusia s podpredsedom vlády, ministrom priemyslu a obchodu a ministrom dopravy Českej republiky Karlom Havlíčkom.

Úspech na brnenskom polmaratóne

28.8.2020 · Aktuality

Aj tento rok sa bežal CRAFT Brnenský polmaratón/desiatka, na ktorý zvyčajne pre veľký záujem prihlasujeme celé dva tímy na štafetu. Kvôli presunutému termínu sme museli improvizovať a závodu sa zúčastnil jediný kolega. Vo veľkej konkurencii obstál na výbornú.

Prispeli sme na letný rekondičný pobyt pre hendikepovaných

27.7.2020 · Aktuality

Asociácia rodičov a priateľov zdravotne postihnutých detí v ČR, z. s., konkrétne Klub Blansko, usporadúva pre svojich hendikepovaných členov a ich priateľov už viac ako 25 rokov rekondičné prázdninové pobyty. Za pár dní preto mentálne aj telesne postihnuté deti a mládež vyrazia na túto očakávanú akciu, tentokrát aj s našou finančnou podporou.