Partnerské výročia a workshop vo Vinárstve U Kapličky

26.5.2023 · Aktuality

Obchodné a implementačné workshopy pre našich partnerov chystáme pravidelne. Tradičnou náplňou býva predstavenie noviniek aj výmena skúseností, tohoročné stretnutie ale navyše nieslo punc výnimočnosti: radi sme pogratulovali k významnému výročiu v našej partnerskej sieti hneď piatim spoločnostiam. 

Elektronické podpisovanie priamo z QI

17.5.2023 · Aktuality

Jednoduchšie a rýchlejšie podpisovanie dokumentov priamo z rozhrania QI zabezpečuje funkčnosť Externé podpisovanie dokumentov v Signi.Procesy vďaka nej prebiehajú bez prestojov: odpadá tlač a administrácia zmlúv, cesta na poštu aj ich doručenie späť.

QI tím na Dobrodni v domove pre osoby so zrakovým postihnutím

15.5.2023 · Aktuality

Táborák s veľkou pridanou hodnotou, tak by sme zhrnuli akciu, ktorej sa niektorí z nás zúčastnili na konci apríla v rámci (pre nás už tradičného) Dobrodňa.

Brnenský polmaratón: štafeta vo dvojici vyniesla bronz

27.4.2023 · Aktuality

Takmer každoročne obsadzujeme stupne víťazov (a to hlavne v kategórii štafiet) akcie CRAFT Brnenský polmaratón | desiatka | päťka. Tento rok sme ale narazili na kapacitné limity.

Prispeli sme More Football Academy

19.4.2023 · Aktuality

Každoročne podporujeme brnenskú More Football Academy. „Naším cieľom je viesť deti a mládež ku športu. Piliere, na ktorých staviame, sú priateľská atmosféra, rovnocenný prístup a odvaha v tom, čo robíme,“ popisuje nastavenie klubu jeho zakladateľ a predseda Martin Stoss. Náš dar čiastočne pokryje prenájom hracej plochy.