Získali sme tretie miesto v celoštátnej súťaži

16.12.2020 · Aktuality

Obstáli sme v konkurencii takmer päťdesiatich spoločností z celej Českej republiky a v polovici decembra sme získali tretie miesto v súťaži Equa bank Rodinná firma roka v kategórii Malá firma. Prestížna a už tradičná udalosť pod záštitou Asociácie malých a stredných podnikov a živnostníkov ČR, sa uskutočnila deviaty krát.

Veselé Vianoce a šťastný nový rok!

14.12.2020 · Aktuality

Dovoľte, aby Vám za celú našu spoločnosť poprial k blížiacim sa sviatkom prostredníctvom videa generálny riaditeľ Tomáš Smutný.

Podporili sme rekonštrukciu hospicu

2.11.2020 · Aktuality

V týchto neľahkých dobách vnímame pomoc vo sfére spoločenskej zodpovednosti ako kľúčovú. Radi sme preto naviazali na spoluprácu s Hospicom sv. Alžběty, o. p. s., a prispeli na rekonštrukciu aj dostavbu objektu, v ktorom zariadenie sídli.

IT Systems: Veľký rozhovor nielen o QI

2.10.2020 · Aktuality

Keď sme boli oslovení ponukou na rozhovor redakciou českého magazínu IT Systems, ktorý sa zameriava na podnikovú informatiku, nerozmýšľali sme ani chvíľu. Generálny riaditeľ Tomáš Smutný zhrnul míľniky nášho 20ročného pôsobenia na trhu, odovzdal svoje know-how okolo ERP systémov a nechal čitateľa nahliadnuť do kuchyne pri vývoji QI.

Podporte nás v súťaži

22.9.2020 · Aktuality

S potešením oznamujeme, že sme obstáli v konkurencii desiatok firiem a dostali sa do najužšieho výberu v súťaži Equa bank Rodinná firma roka. Postup do TOP 5 vnímame ako krásny darček k tohoročnému výročiu, kedy si pripomíname 20 rokov od založenia našej spoločnosti.