Ohliadnutie za MSV Nitra

1.7.2019 · Aktuality

V máji tohto roku sme vystavovali na MSV Nitra, najvýznamnejšom strojárenskom veľtrhu na Slovensku. Pri tejto príležitosti sa nás pýtal časopis Strojárenstvo: marketingový manažér Vladan Košut podáva informácie o QI a objasňuje našu motiváciu na účasť. Všetkým, s ktorými sme sa stretli na stánku, ďakujeme za návštevu!

QI v médiách: Čo robiť, keď dodávka „ERP“ nestačí

14.6.2019 · Aktuality

Prečítajte si náš článok, ktorý vyšiel v aprílovom čísle časopisu IT Systems.

Pozývame Vás na náš stánok na MSV Nitra

21.5.2019 · Aktuality

Chcete zistiť, v čom je QI v rámci strojárskej výroby jedinečné? O skúsenosti sa s Vami podelíme na veľtrhu MSV Nitra v pavilóne F, stánku 22, a to 21.–24. 5. 2019. Akcia sa koná v areáli Agrokomplexu.

Zúčastnili sme sa na Brnenskom polmaratóne

18.4.2019 · Aktuality

Tohto roku vybehli až dva tímy za našu spoločnosť na Brnenskom polmaratóne. Síce sme plánovali, že obhájime predošlé úspechy a postavíme sa na stupeň víťazov, súperi ale boli v mimoriadnej kondícii. Aj tak sme si nepočínali zle.

Brnenskú budovu zdobí nové logo

4.4.2019 · Aktuality

Redesign firemnej identity sme vykonali už minulý rok, ale pre výmenu niektorých prvkov nastali vhodné podmienky až teraz. S krásnym jarným počasím sa tak naša budova „obliekla do nového“. Kvôli atypickému tvaru objektu sa do toho museli pustiť horolezci, ktorí zabezpečili odstránenie pôvodného loga a inštaláciu nového. Pripadali sme si ako v akčnom filme.