Ocenili sme našich najúspešnejších partnerov

20.1.2023 · Aktuality

Január je mesiacom, kedy každoročne vyhodnocujeme našich najúspešnejších implementačných partnerov. Zlatého alebo strieborného pásma ich za rok 2022 dosiahlo hneď deväť.

Príjemné prežitie vianočných sviatkov a šťastný nový rok 2023!

19.12.2022 · Aktuality

Za celý QI tím Vám prostredníctvom videa zaželá generálny riaditeľ Tomáš Smutný:

Nasadenie QI v spoločnosti TMETAL získalo Cenu za finančnú efektivitu

1.12.2022 · Aktuality

QI opäť uspelo v súťaži o Prípadovú štúdiu roka a po siedmy krát sa umiestnilo. Benefity, ktoré prináša spoločnosti TMETAL, výrobcovi oceľových konštrukcií so svetovým renomé, odborná porota ohodnotila Cenou za finančnú efektivitu.

Netradičný darček pre seniorov pripútaných na lôžko

22.11.2022 · Aktuality

Zatiaľ čo pre väčšinu z nás je kontakt so zvieratami samozrejmosťou, pre seniorov pripútaných na lôžko ide doslova o sviatočnú udalosť. Veľmi nás preto teší, že sme mohli finančne podporiť sériu návštev terapeutického koňa v brnenskom Domove pre seniorov Nopova. K pohode klientov dopomohol ak králik.

QI v médiách: k téme ERP v IT Systems

31.10.2022 · Aktuality

V odborných debatách sa k téme ERP vyjadrujeme pravidelne a vždy radi. Preto sme súhlasili s ponukou časopisu IT Systems, tentokrát náš príspevok vyšiel v októbrovom čísle zameranom práve na informačné systémy. Generálny riaditeľ Tomáš Smutný vychádza z dlhoročných odborových skúseností a v texte zhrňuje, ktoré vlastnosti ERP sú dôležité z hľadiska jeho budúcich prínosov pre spoločnosť.