Pomáhame seniorom a deťom bojovať s izoláciou

22.3.2021 · Aktuality

Smutnými dôsledkami koronavírusovej pandémie sú osamotenie a izolovanosť tých najohrozenejších. Preto sme sa rozhodli prispieť Zdravotnému klaunovi, o. p. s., ktorý pomáhachorým deťom, ich rodičom aj seniorom žijúcim v domovoch prostredníctvom veselých klauniád.

Ocenili sme našich najúspešnejších partnerov

27.1.2021 · Aktuality

Ani zložitejšia situácia vyvolaná koronavírusovou pandémiou nám nezabránila aj tento rok vyhlásiť na tradičnom januárovom workshope najúspešnejšie spoločnosti z našej partnerskej siete.

Získali sme tretie miesto v celoštátnej súťaži

16.12.2020 · Aktuality

Obstáli sme v konkurencii takmer päťdesiatich spoločností z celej Českej republiky a v polovici decembra sme získali tretie miesto v súťaži Equa bank Rodinná firma roka v kategórii Malá firma. Prestížna a už tradičná udalosť pod záštitou Asociácie malých a stredných podnikov a živnostníkov ČR, sa uskutočnila deviaty krát.

Veselé Vianoce a šťastný nový rok!

14.12.2020 · Aktuality

Dovoľte, aby Vám za celú našu spoločnosť poprial k blížiacim sa sviatkom prostredníctvom videa generálny riaditeľ Tomáš Smutný.

Podporili sme rekonštrukciu hospicu

2.11.2020 · Aktuality

V týchto neľahkých dobách vnímame pomoc vo sfére spoločenskej zodpovednosti ako kľúčovú. Radi sme preto naviazali na spoluprácu s Hospicom sv. Alžběty, o. p. s., a prispeli na rekonštrukciu aj dostavbu objektu, v ktorom zariadenie sídli.