Priložili sme ruku k dielu v domove pre nevidiacich

7.12.2023 · Aktuality

Toto roku sme sa vianočne naladili už s prvými adventnými dňami. Spoločne s klientami Centra sociálnych služieb pre osoby so zrakovým postihnutím v Brně-Chrlicích sme zasadli za stôl plný najrôznejších materiálov a pri príjemnom rozhovore sme vyrábali vianočné ozdoby. 

Nové video: QI pomáha Strojárenskému skúšobnému ústavu

16.11.2023 · Aktuality

Všetky informácie na jednom mieste, riadenie kompetencií alebo controllingové dáta v reálnom čase. Nielen takto QI prispieva k bezproblémovému chodu Strojárenského skúšobného ústavu, ktorý ponúka služby spojené s uvádzaním produktov na európsky aj celosvetový trh. Výrobcom, dovozcom a exportérom umožňuje v súlade s normami posúdiť parametre produktov, zabezpečuje certifikácie aj odborný dohľad či inšpekcie. Ďalšie informácie o našej spolupráci […]

QI v médiách: o implementáciách v IT Systems

14.11.2023 · Aktuality

Ako efektívne pripraviť a plánovať zavádzanie ERP? Za akých okolností sa z implementácie môže stať príležitosť? O tom sa v aktuálnom čísle IT Systems rozhovoril náš riaditeľ oddelenia podpory Jan Hofman, ktorý má s danou témou dlhodobé praktické skúsenosti.

Nové video: QI zefektívňuje výrobu v BEKER-MP

8.11.2023 · Aktuality

Slovenská spoločnosť BEKER-MP sa špecializuje na výrobu tvarovaných preglejok a čalúnenia na mieru svojim zákazníkom. Pri výbere ERP preto kládla zvláštny dôraz práve na výrobné možnosti hľadaného softvéru. Nás teší, že QI túto firmu pomáha rozvíjať už takmer 15 rokov. Na výsledok spolupráce sa pozrite v novom videu. Máte záujem o nezáväznú konzultáciu?

QI v Brnenských vodárňach a kanalizáciách: rýchlejší obeh dokumentov

2.11.2023 · Aktuality

Hlavní náplní Brněnských vodáren a kanalizací je výroba i dodávka vody pro veřejnou potřebu a odvádění odpadních a dešťových vod. Společnost se rozsahem svých činností řadí k nejvýkonnějším českým vodohospodářským subjektům (pitnou vodou zásobuje 412 000 obyvatel, také provozuje 62 000 kanalizačních přípojek).