Prispeli sme na letný rekondičný pobyt pre hendikepovaných

27.7.2020 · Aktuality

Asociácia rodičov a priateľov zdravotne postihnutých detí v ČR, z. s., konkrétne Klub Blansko, usporadúva pre svojich hendikepovaných členov a ich priateľov už viac ako 25 rokov rekondičné prázdninové pobyty. Za pár dní preto mentálne aj telesne postihnuté deti a mládež vyrazia na túto očakávanú akciu, tentokrát aj s našou finančnou podporou.

Oslavujeme 20 rokov na trhu

17.6.2020 · Aktuality

Viac ako 1 300 implementácií informačného systému QI v Českej republike a na Slovensku, 37 spoločností v partnerskej sieti, úspešné akvizície zamerané na rozšírenie technologického know-how a výstavba aj otvorenie novej prevádzkovej budovy – to sú len niektoré výsledky k 20. výročiu vzniku našej spoločnosti QI GROUP, ktoré pripadá na tieto dni.

Podporili sme brnenský hospic

6.5.2020 · Aktuality

Pravidelne a s radosťou sa zapájame do rôznych akcií vo sfére spoločenskej zodpovednosti – a v krízovom období to platí dvojnásobne. Preto sme sa rozhodli prispieť finančným darom brnenskému Hospicu sv. Alžbety o. p. s., ktorý poskytuje nevyliečiteľne chorým v závere ich života komplexnú hospicovú starostlivosť.

Obmedzenie komunikačných kanálov QI GROUPu

17.3.2020 · Aktuality

Vzhľadom na aktuálnu situáciu okolo epidémie koronavírusu sme od pondelka prijali opatrenia na minimalizáciu rizika nákazy našich zamestnancov.  Väčšina pracuje zo svojich domovov. Z tohoto dôvodu sú obmedzené niektoré telefónne čísla na všeobecné pevné linky. Naši obchodní partneri dostali e-mailom bližšie informácie, ako s nami efektívne komunikovať.

Otvorili sme novú prevádzkovú budovu

28.2.2020 · Aktuality

Modernejšie a komfortnejšie prostredie poskytuje našim zamestnancom novostavba v Prostějove. „Existujúce priestory prestali dostačovať ako veľkosťou, tak aj čo sa týka pohodlia. Preto sme sa rozhodli postaviť novú prevádzkovú budovu, ktorá vyhovuje súčasným požiadavkám aj plánovanému rozvoju firmy,“ upresňuje jeden zo zakladateľov QI GROUP Jiří Melzer.