Pozývame Vás na náš stánok na MSV Nitra

21.5.2019 · Aktuality

Chcete zistiť, v čom je QI v rámci strojárskej výroby jedinečné? O skúsenosti sa s Vami podelíme na veľtrhu MSV Nitra v pavilóne F, stánku 22, a to 21.–24. 5. 2019. Akcia sa koná v areáli Agrokomplexu.

Zúčastnili sme sa na Brnenskom polmaratóne

18.4.2019 · Aktuality

Tohto roku vybehli až dva tímy za našu spoločnosť na Brnenskom polmaratóne. Síce sme plánovali, že obhájime predošlé úspechy a postavíme sa na stupeň víťazov, súperi ale boli v mimoriadnej kondícii. Aj tak sme si nepočínali zle.

Brnenskú budovu zdobí nové logo

4.4.2019 · Aktuality

Redesign firemnej identity sme vykonali už minulý rok, ale pre výmenu niektorých prvkov nastali vhodné podmienky až teraz. S krásnym jarným počasím sa tak naša budova „obliekla do nového“. Kvôli atypickému tvaru objektu sa do toho museli pustiť horolezci, ktorí zabezpečili odstránenie pôvodného loga a inštaláciu nového. Pripadali sme si ako v akčnom filme.

Utužovali sme kolektív v Prostějove

6.3.2019 · Aktuality

Nové informácie a cenné podnety zazneli na internom workshope našej spoločnosti. Minulý týždeň sa totiž v Prostějove zišiel celý QI tím, aby si zhrnul najdôležitejšie aktivity minulého roka a zoznámil sa s víziami manažmentu. Stuhnuté chrbty po sedení sme rozhýbali na bowlingovom turnaji. Ováciami sme potom pri odovzdávaní cien najlepším družstvám aj hráčom rozhodne nešetrili. 

QI tím daroval krv

20.2.2019 · Aktuality

Minulý týždeň sme si spríjemnili dobrým skutkom. Štyria kolegovia z QI tímu darovali krv alebo jej zložky na Transfúznom a tkanivovom oddelení Fakultnej nemocnice Brno. Celkovo sme odovzdali takmer 2 litre tejto životodarnej tekutiny a 905 gramov plazmy.