QI je súčasťou nového centra pre testovanie modernej výroby

14.6.2022 · Aktuality

Náš partner spoločnosť Adaptica dodáva QI do nového experimentálneho pracoviska pre testovanie, simulácie a nové scenáre modernej výroby. Tento takzvaný testbed otvorilo výskumné a inovačné centrum INTEMAC 1. júna v juhomoravskej Kuřimi.

QI tím na Otave

6.6.2022 · Aktuality

Krásne jarné počasie priam nabáda na výlety. Preto sa takmer kompletný QI tím vydal v druhej polovici mája do Pošumavia, kde zo zázemia Perníkového mlyna v Rabí podnikal rôzne aktivity. 

Oslavovali sme vo Vinárstve U Kapličky

18.5.2022 · Aktuality

Skvelé víno, nádherná pálavská príroda, milá atmosféra a zázemie v príjemnom prostredí Vinárstva U Kapličky. Tak môžeme zhrnúť 60. implementačný a 49. obchodný workshop, ktorý sme usporiadali pre našich partnerov a zamestnancov. Najviac si ale vážime možnosť opäť sa osobne stretávať. Po náročnom covidovom období prijalo pozvanie takmer 140 hostí, dodatočne sme teda oslávili 20. výročie vzniku našej spoločnosti.

Vypočujte si nás na veľtrhu AMPER

10.5.2022 · Aktuality

AMPER je najväčším veľtrhom elektrotechniky v Českej republike a na Slovensku. Tohoročný 28. ročník sa ponesie v znamení automatizácie a digitalizácie v priemysle. A pretože nám je táto téma blízka, prijali sme ponuku na prednášku v rámci odborného sprievodného programu.

QI vo Wisconsin Engineering: komplexné riešenie pre dochádzku a mzdy

4.5.2022 · Aktuality

O 30 % rýchlejšie spracovanie miezd a 100% súlad s legislatívou. To sú dva zo šiestich kľúčových prínosov, ktoré náš zákazník Wisconsin Engineering (prostejovský výrobca záhradných traktorov a malotraktorov) definoval už po prvom roku prevádzky QI. O ďalších benefitoch sa dočítate v prípadovej štúdii.