Krásne Vianoce a šťastný nový rok 2020

13.12.2019 · Aktuality

Mať okolo seba milý a priateľský kolektív je dôležité nielen počas sviatkov! Aj preto sa radi schádzame aj „mimo kancelárie“, tentokrát napríklad na firemnom vianočnom večierku, ktorý nám spestril šikovný kvíz. Aj napriek tomu, že išlo o súťaž, ukázalo so, že zvíťazili všetci.

Overené v prestížnej súťaži: QI prináša finančné úspory

10.12.2019 · Aktuality

Už po piaty krát sme sa zúčastnili s informačným systémom QI súťaže o najlepšiu prípadovú štúdiu roka, ktorú usporiadal magazín CIO Business World. Riešenie, za ktorým stojí česká spoločnosť Melzer, získalo Cenu za finančnú efektívnosť.

Stretneme sa na JobChallenge?

11.11.2019 · Aktuality

Študentov, absolventov aj ďalších záujemcov o prácu v IT odbore privítame v stredu 20. novembra na našom stánku v pavilóne A1 brnenskéhovýstaviska v rámci veľtrhu práce JobChallenge. V tomto roku sme dosiahli takmer 1 300 implementácií nášho systému – nové posily majú preto dvere doširoka otvorené. Aktuálne nás najviac potešia uchádzači, ktorí by rozšírili tím vývoja a supportu.

Podporujeme handicapované zvieratá z útulku Tibet

5.11.2019 · Aktuality

Spolupráca s bučovickým útulkom Tibet sa nám natoľko zapáčila, že sme ju tohto roku otvorili hneď na dvoch frontoch: niektorí z našich kolegov prišli pomôcť pripraviť na zimu priestory pre zvieratá v rámci veľkého upratovacieho dňa. Za odmenu sa mohli zoznámiť s obyvateľmi útulku. Všetko sme podporili finančným darom.

Expedícia na Pik Lenina: Tomáš Smutný prezentoval v cestovateľskom klube

25.10.2019 · Aktuality

V našich radoch nájdete osobnosti s netradičnými záujmami. Náš šéf Tomáš Smutný je toho dôkazom – ako horolezec dokáže pokoriť aj sedemtisícovku. Jeho posledná výprava do Kirgizska na vrchol Pik Lenina (7 134 metrov) sa ale nečakane zmenila na záchrannú akciu. Napínavý príbeh zaujal Expedičnú klubovňu Brno, ktorá usporadúva prednášky o cestovateľských témach.