Informačný systém pre obor

Veľkoobchod

Veľkoobchodné procesy sú zásadné pre chod všetkých firiem obchodujúcich s výrobkami a s tovarom. Spolupráca nad dátami systému je zásadná pre jednotlivých pracovníkov od obchodníkov cez kontrolórov objednávok až po skladníkov a distribúciu k zákazníkom. Systém QI obsahuje nástroje pre riadenie obchodných zmlúv (nákupných a predajných), ktoré uľahčujú správu dlhodobých obchodných vzťahov.

Obchod znamená cenník a ten je doménou systému QI. Má širokú škálu uplatnenia podľa variabilných potrieb obchodníkov. Systém obsahuje riešenie pre importy a aktualizáciu cenníkov dodávateľov – to prináša úspory pri príprave rozsiahlych a často sa meniacich skladových zásob. Ponuky, dopyty, objednávky, príjemky, výdajky, dodacie listy a faktúry sú denným chlebom každého veľkoobchodu a takto sa tiež podporuje proces riadenia obchodu – rýchlo a presne (bez duplicít a zbytočne opakovanej práce). Významne pri tom pomáha riešenie WMS – riadenie príjmu a výdaja zo skladových pozícií prostredníctvom čítačiek. Tu je možné implementovať „chytré“ skladové procesy pre rýchle uloženie na správne pozície a vychystanie skladových položiek prostredníctvom baliacich listov a distribúciu rozvozovými trasami. Integrovaný je manažérsky informačný nástroj na báze business intelligence pre hodnotenie všetkých obchodných procesov.


Odporúčané

moduly

Sklady a WMS

Evidované dáta aj koordinované dodávky: s QI budete mať pohyb tovarov pod dohľadom. Môžete využiť EAN a QR kódy a automatickú tvorbu všetkých skladových dokumentov.

QI Shop

Pohodlný predaj zabezpečí integrovaný internetový obchod. Vaši zákazníci ocenia jeho jednoduché, intuitívne ovládanie, fulltextové vyhľadávanie alebo možnosť zobraziť položky vo viacerých jazykoch a menách.

Predaj a nákup

S evidenciou zákazníkov budete mať vždy presné informácie o obchodných partneroch. Riadenie podniku tak bude jednoduchšie.

Doprava

V rámci distribúcie sme podchytili procesy spojené s manažmentom dopravy, colnými skladmi, evidenciou subdodávateľov a nakladaním s obalmi.


Vhodní

partneri

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov

www.melzer.cz


Referencie

A prípadové štúdieVyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si produktový leták alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť leták Kontaktovať