Kľúčovými oblasťami pre firmy zaoberajúce sa veľkoobchodom a distribúciou sú organizácia práce, prehľad v skladoch a možnosti tvorby rôznych hromadných dokladov. QI pozná tieto špecifiká, preto Vám pomôže s tvorbou hromadných faktúr ako aj s rôznymi spôsobmi vyskladňovania.


Odporúčané moduly

Sklady

Evidované dáta aj koordinované dodávky: s QI budete mať pohyb tovarov pod dohľadom. Môžete využiť EAN a QR kódy a automatickú tvorbu všetkých skladových dokumentov.

QI Shop

Pohodlný predaj zabezpečí integrovaný internetový obchod. Vaši zákazníci ocenia jeho jednoduché, intuitívne ovládanie, fulltextové vyhľadávanie alebo možnosť zobraziť položky vo viacerých jazykoch a menách.

Predaj a nákup

S evidenciou zákazníkov budete mať vždy presné informácie o obchodných partneroch. Riadenie podniku tak bude jednoduchšie.

Doprava

V rámci distribúcie sme podchytili procesy spojené s manažmentom dopravy, colnými skladmi, evidenciou subdodávateľov a nakladaním s obalmi.


Referencie

ŽP Trade Bohemia, a. s.

„Vďaka informačnému systému QI máme obchod aj účtovníctvo pokope, čo je skvelé. Výrazne sa zjednodušili a zautomatizovali účtovné postupy, čo viedlo k úsporám mzdových nákladov. Manažment spoločnosti má kedykoľvek prehľad o obchodnej aj ekonomickej situácii našej spoločnosti. Obchodným spoločnostiam môžeme tento systém len odporučiť.“

Ing. Jaroslava Vábková, ekonomická riaditeľka a členka predstavenstva

CYKLOMAX, spol. s. r. o.

„QI je postavené jinak než ostatní systémy. Je to i díky tomu, že si ho můžeme nastavit dle svých představ, což nám dává větší prostor se s ním sžít. I když občas dotahujeme drobné mušky, jsme spokojeni stejně jako všichni zaměstnanci – pracuje se efektivněji, v pohodě a přitom daleko přesněji. Přitom cítíme, že máme prostor pro rezervy.“

Ing. Miroslav Kvapil, produktový manažer a jednatel společnosti CYKLOMAX, spol. s. r. o.

Kto sa o vás postará

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov, Praha

www.melzer.cz


Vyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si všetky podklady v jednom balíku alebo sa pozrite, za koľko si môžete QI zaobstarať.

Stiahnuť podklady Koľko QI stojí?