Mať prehľad o servisných zásahoch je základnou povinnosťou spoločností, ktoré poskytujú opravárenské alebo servisné služby. Na to, aby žiadny nevynechali potrebujú dokonalý prehľad. S QI budete Vy aj Váš zákazník presne vedieť čo údržba obsahuje a v akých periódach ju možno očakávať. Každú zákazku môžete jednoducho vyhľadať, napríklad podľa sériového čísla.


Odporúčané moduly

Servis a údržba

Riadenie servisných zásahov, zmluvné zabezpečenie všetkých zákaziek, plán predpísanej údržby aj finálne vyúčtovanie za poskytnuté služby za Vás zariadi QI.

QI Helpdesk

Riadenie servisných zásahov, zmluvné zabezpečenie všetkých zákaziek, plán predpísanej údržby aj finálne vyúčtovanie za poskytnuté služby za Vás zariadi QI.

Organizácia a riadenie

Potrebujete zistiť koľko času zamestnanci trávia na servisných akciách? V QI ľahko porovnáte výkony jednotlivých technikov.

Procesy a workflow

Ku každému zamestnancovi sa prostredníctvom QI dostanú presne tie informácie, ktoré potrebuje na výkon svojej práce. Konkrétny proces zadaný v QI potom slúži ako predpísaná štruktúra pre neobmedzený počet úloh.


Referencie

KOOR, s. r. o.

„S QI máme viac ako 5 ročné skúsenosti, ktoré nás utvrdili v tom, že náš výber bol správnym rozhodnutím. Vyhovuje nám aj to, ako sa QI prispôsobuje slovenskej legislatíve.“

Roman Šulek, riaditeľ spoločnosti

EverLift Slovakia, s. r. o.

„Každá naša zákazka je originálna. Vďaka QI servisné oddelenie presne vie, aké konkrétne zariadenie bolo zákazníkovi dodané.“

Ing. Róbert Paluš, konateľ spoločnosti

Kto sa o vás postará

JR Group, s. r. o.

Žilina

www.jrgroup.eu


Vyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si všetky podklady v jednom balíku alebo sa pozrite, za koľko si môžete QI zaobstarať.

Stiahnuť podklady Koľko QI stojí?