Informačný systém pre obor

Výkup surovín

Hľadáte posilu, ktorá prispeje k rýchlejšiemu aj presnejšiemu triedeniu vykúpených surovín, prehľadnému skladovaniu materiálu a efektívne spracuje firemné doklady? Potom stavte na QI, ktoré zohľadňuje špecifiká odboru výkup surovín. Naše riešenie vie pracovať so všetkými typmi materiálov.

Spokojnejší budú aj Vaši klienti. Pri výkupe sa nezdržia dlhšie, ako je to nevyhnutné. QI totiž spresní členenie komodít podľa výkupných skupín, priraďuje kontajnery a nádoby k rôznym surovinám alebo rozdeľuje odpady a druhotné suroviny. Samozrejmosťou je napojenie na vážne systémy pri vstupe a výstupe na výkupnú plochu vrátane tlače vážnych lístkov a prepojenia s evidenciou nákupu aj predaja.


Odporúčané

moduly

Sklady a WMS

Podrobné a aktuálne prehľady o materiáloch Vám umožňujú včas reagovať nielen na prianie zákazníkov, ale aj na vlastné potreby. V QI tiež jednoducho spracujete všetky skladové doklady a prepojíte skladovú evidenciu s katalógom odpadov.

Predaj a nákup

Evidencia obchodných partnerov, zákazníkov a odberateľov – všetky informácie sú dostupné z jedného miesta. Okrem toho sa jednoduchšie zorientujete pri aktualizácii cien, pretože získate výkupné cenníky aj s ich kompletnou históriou.


Referencie

A prípadové štúdieVyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si produktový leták alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť leták Kontaktovať