Informačný systém pre obor

Výkup surovín

Hľadáte posilu, ktorá prispeje k rýchlejšiemu a presnejšiemu triedeniu vykúpených surovín, prehľadnému skladovaniu materiálu a efektívne spracuje firemné doklady? Mali by ste staviť na QI, ktoré zohľadňuje špecifiká odboru vo výkupe surovín. Naše riešenie vie pracovať so všetkými typmi materiálov.

Spokojnejší budú aj Vaši klienti. Pri výkupe sa nezdržia dlhšie ako je potrebné. QI upresní členenie komodít podľa výkupných skupín, priraďuje kontajnery a nádoby k rôznym surovinám alebo rozdeľuje odpady a druhotné suroviny. Samozrejmosťou je napojenie na vážiace systémy pri vstupe a výstupe na nákupnú plochu vrátane tlače vážnych lístkov a prepojenie s evidenciou o kúpe a predaji. Naše špecializované riešenie je v súlade so zákonom o odpadoch č. 79/2015 Z. z., v QI tiež môžete pracovať s IČZ a IČP.


Doporučené

moduly

Sklady

Podrobné a aktuálne prehľady o materiáloch Vám umožňujú včas reagovať nielen na prianie zákazníkov, ale aj na vlastné potreby. V QI tiež jednoducho spracujete všetky skladové doklady a prepojíte skladovú evidenciu s katalógom odpadov.

Predaj a nákup

Evidencia obchodných partnerov, zákazníkov a odberateľov – všetky informácie sú dostupné z jedného miesta. Okrem toho sa jednoduchšie zorientujete pri aktualizácii cien, pretože získate výkupné cenníky aj s ich kompletnou históriou.


Referencie

A případové studieVyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si všetky podklady v jednom balíku alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť podklady Kontaktovať