Vyrábate a dodávate pitnú vodu alebo zabezpečujete odvod a čistenie odpadových vôd? QI je špeciálne rozšírené o sadu nástrojov, ktoré uľahčujú a sprehľadňujú akékoľvek špecifické činnosti od odpisov vody až po periodickú fakturáciu a vyúčtovanie záloh.


Odporúčané moduly

Vodárenstvo

V QI jednoducho zistíte nielen súčasný stav zákaziek, ale aj všetky informácie o miestach odberu alebo odpisových trasách.

QI Mobile

Zamestnanci môžu priamo v teréne oceniť mobilnú aplikáciu QI Mobile. Aj mimo spoločnosti získajú prístup k odpisovým trasám a formulárom pre odpisy vodomerov. Odstráni chyby ľudského faktoru pri prepisovaní dát aj zdĺhavú administratívu.

Účtovníctvo

Účtujte presne, jednoducho a rýchlo. QI Vám pomôže sledovať saldo, fakturáciu vodného aj stočného a zabezpečí pravidelné vyúčtovanie spotreby – všetko v súlade s platnou legislatívou.

Servis a údržba

S QI ľahko dodržíte plán údržby všetkých zariadení. Prepojí totiž servisované statky s účtovnou a majetkovou evidenciou.


Referencie

VHOS, a. s.

„QI je svojou stabilitou a unikátnymi technológiami schopné vyriešiť akúkoľvek našu požiadavku v oblasti spracovania údajov. Vďaka celkovému trendu a tiež aj konzultácii s kolegami z iných vodárenských spoločností, cítime určitý tlak, ktorý nás vedie k potrebe neustále zlepšovať našu prácu. Darí sa nám to s minimálnym úsilím práve vďaka pokročilej technológii systému QI, ktorá integruje všetky potrebné agendy.“

Ing. Zdeněk Šunka, predseda predstavenstva

Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí, a. s.

„Systém QI nám vďaka svojim komplexným možnostiam ponúkol usporiadanie a transparentnosť vnútropodnikových postupov. Odborne zamerané moduly užívateľsky spríjemnili prácu na jednotlivých oddeleniach. Výstupy z nich používa manažment vo svojej každodennej práci.“

Ing. Bohuslav Vaňous, riaditeľ spoločnosti

CHEVAK Cheb, a.s.

„Jednou z veľkých výhod, ktoré nám QI a modul Vodárenstvo prináša, je skutočnosť jediného salda a jedného súboru obchodných partnerov. Párovanie úhrad a sledovanie pohľadávok je tým pádom omnoho jednoduchšie.“

Václav Skala, ekonomický manažér spoločnosti

Kto sa o vás postará

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov, Praha

www.melzer.cz


Vyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si všetky podklady v jednom balíku alebo sa pozrite, za koľko si môžete QI zaobstarať.

Stiahnuť podklady Koľko QI stojí?