Informačný systém pre obor

Vodárenstvo

Vyrábate aj dodávate pitnú vodu alebo zabezpečujete odvod a čistenie odpadových vôd? QI je špeciálne rozšírené o sadu nástrojov, ktoré uľahčujú a sprehľadňujú všetky špecifické činnosti od robenia odpočtov až po periodickú fakturáciu a vyúčtovanie záloh. Jeho zavedením získate komplexný informačný systém, ktorý dokáže integrovať dáta všetkých vodárenských procesov do jedného celku (systém disponuje jednotným saldom). Každý užívateľ môže jednoducho zistiť nielen aktuálny stav odberných miest, ale aj informácie typu, kto ho vlastnil pred tromi rokmi, aké merače mal nainštalované alebo kto a kedy vykonával odpisy.


Odporúčané

moduly

Vodárenstvo

V QI jednoducho zistíte nielen súčasný stav zákaziek, ale aj všetky informácie o miestach odberu alebo odpisových trasách.

QI Mobile

Zamestnanci môžu priamo v teréne oceniť mobilnú aplikáciu QI Mobile. Aj mimo spoločnosti získajú prístup k odpisovým trasám a formulárom pre odpisy vodomerov. Odstráni chyby ľudského faktoru pri prepisovaní dát aj zdĺhavú administratívu.

Účtovníctvo

Účtujte presne, jednoducho a rýchlo. QI Vám pomôže sledovať saldo, fakturáciu vodného aj stočného a zabezpečí pravidelné vyúčtovanie spotreby – všetko v súlade s platnou legislatívou.

Servis a údržba

S QI ľahko dodržíte plán údržby všetkých zariadení. Prepojí totiž servisované statky s účtovnou a majetkovou evidenciou.


Vhodní

partneri

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov

www.melzer.cz


Referencie

A prípadové štúdie



Vyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si produktový leták alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť leták Kontaktovať