Procesy a receptúry v chemických spoločnostiach podliehajú prísnym legislatívnym pravidlám. Preto je pre tento sektor dôležité presné plánovanie a dôsledná kontrola kvality. QI Vám pomôže s mnohými špecifikáciami. QI riešenie využijete hlavne pri obchodných a ekonomických procesoch a v skladovom hospodárstve.


Odporúčané moduly

Kvalita

Iba kvalitné prehľady o financovaní spoločnosti, príjmoch a firemných nákladoch Vám umožňujú neustály rast a prosperitu. Modul financií Vám vďaka svojej komplexnosti zabezpečí plnohodnotnú podporu pri finančnom riadení spoločnosti.

Predaj a nákup

Vďaka presným a prehľadným záznamom o všetkých obchodných prípadoch sa môžete stopercentne sústrediť na svojich zákazníkov a udržiavať s nimi pevný vzťah.

Financie

S QI získate presné výstupy pre spracovanie auditov a certifikácií. QI taktiež zabezpečuje nepretržitú dosledovateľnosť všetkých kľúčových informácií. Spolu s každým produktom sa spájajú aj informácie o jeho šarži.

Sklady

Zavedenie čiarových kódov v skladoch Vám tiež ušetrí čas a obmedzí chybovosť pri príjme a výdaji tovaru zo skladu.


Referencie

SILVITA, s. r. o.

„Vďaka QI môžeme detailne sledovať všetky dôležité parametre našich výrobkov. Splnili sme všetky požadované normy kvality a bezpečnosti a predbehli tak veľa konkurentov. V rámci firmy sme tiež zlepšili komunikáciu, čím sme urýchlili celý rad procesov.“

Ing. Martin Chudý, riaditeľ spoločnosti

Contipro a. s.

„Vďaka širokým možnostiam QI sa nám podarilo dosiahnuť optimalizáciu nákladov na výrobu a administratívu.“

Michal Moravec, správca informačných systémov


Vyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si všetky podklady v jednom balíku alebo sa pozrite, za koľko si môžete QI zaobstarať.

Stiahnuť podklady Koľko QI stojí?