Informačný systém pre obor

Chemická výroba

Odvetvie chemickej výroby podlieha v praxi prísnym pravidlám, ktoré sú z veľkej časti určené legislatívou. QI je oporou hlavne na poli receptúr, taktiež pri procese presnej výroby s dodržaním hodnôt aj množstva a následnej výstupnej kontrole. Veľkou podporou je sledovanie šarží uskladnených vstupných surovín a ich exspirácie. Samozrejmosťou je evidovanie surovín v rôznych merných jednotkách. QI tiež ponúka definíciu prepočtov a tvorbu receptúr – pripraví Vás na produkciu vo veľkých objemoch aj na menšiu výrobu určenú pre koncových spotrebiteľov.


Odporúčané

moduly

Kvalita

Iba kvalitné prehľady o financovaní spoločnosti, príjmoch a firemných nákladoch Vám umožňujú neustály rast a prosperitu. Modul financií Vám vďaka svojej komplexnosti zabezpečí plnohodnotnú podporu pri finančnom riadení spoločnosti.

Predaj a nákup

Vďaka presným a prehľadným záznamom o všetkých obchodných prípadoch sa môžete stopercentne sústrediť na svojich zákazníkov a udržiavať s nimi pevný vzťah.

Financie

S QI získate presné výstupy pre spracovanie auditov a certifikácií. QI taktiež zabezpečuje nepretržitú dosledovateľnosť všetkých kľúčových informácií. Spolu s každým produktom sa spájajú aj informácie o jeho šarži.

Sklady a WMS

Zavedenie čiarových kódov v skladoch Vám tiež ušetrí čas a obmedzí chybovosť pri príjme a výdaji tovaru zo skladu.


Referencie

A prípadové štúdieVyberáte nový informačný systém?

Stiahnite si produktový leták alebo pošlite nezáväzný dopyt.

Stiahnuť leták Kontaktovať