Tlačové správy

QI GROUP získal druhé miesto v súťaži Sodexo Zamestnávateľ roka

23.9.2021

Spoločnosť QI GROUP a. s., ktorá sa zaoberá vývojom informačného systému QI, minulý týždeň uspela v súťaži Sodexo Zamestnávateľ roka. Na slávnostnom vyhlásení prevzala druhú cenu za Juhomoravský kraj v kategórii do 500 zamestnancov.

QI GROUP získal tretie miesto v celoštátnej súťaži

16.12.2020

Spoločnosť QI GROUP a. s., ktorej pilierom je vývoj informačného systému QI, získala v polovici decembra tretie miesto v súťaži Equa bank Rodinná firma roka v kategórii Malá firma. Obstála tak v konkurencii takmer päťdesiatich spoločností z celej Českej republiky.

QI GROUP oslavuje 20 rokov na trhu

17.6.2020

Viac ako 1 300 implementácií informačného systému QI v Českej republike a na Slovensku, 37 spoločností v partnerskej sieti, úspešné akvizície zamerané na rozšírenie technologického know-how a výstavba aj otvorenie novej prevádzkovej budovy – to sú len niektoré výsledky spoločnosti QI GROUP k 20. výročiu jej vzniku, ktorépripadá na tieto dni.

Informačný systém QI uspel po piaty krát v prestížnej súťaži

10.12.2019

Informačný systém QI, ktorý vyvíja QI GROUP, a. s., sa po piaty krát zapojil do súťaže o najlepšiu prípadovú štúdiu roka, ktorú usporiadal magazín CIO Business World, a opäť uspel. Riešenie, ktoré implementoval Melzer, spol. s r. o., získalo Cenu za finančnú efektívnosť.

Informačný systém QI opäť uspel v prestížnej súťaži: tentokrát dvakrát

4.12.2018

Už po štvrtý krát sa QI GROUP, a. s., so svojim informačným systémom QI zúčastnil súťaže o najlepšiu prípadovú štúdiu roka usporiadanú magazínom CIO Business World. Tohto roku prihlásil dva projekty a oba uspeli: riešenie, za ktorým stojí česká spoločnosť M.I.S.S., získalo Cenu za užívateľský efekt. Implementácia slovenského partnera JRM Slovakia priniesla Cenu za finančnú efektivitu. […]