Tlačové správy

Informačný systém QI získal ocenenie za finančnú efektivitu

24.11.2021

Súťaž Prípadová štúdia roka je prezentáciou úspešných ICT projektov. Informačný systém QI, ktorý vyvíja QI GROUP a. s., sa do nej tohto roku zapojil šiesty krát a opäť uspel – tentokrát získal na novembrovom vyhlásení Cenu za finančnú efektivitu. Riešenie naimplementovala spoločnosť M.I.S.S., spol. s r. o.

QI GROUP získal druhé miesto v súťaži Sodexo Zamestnávateľ roka

23.9.2021

Spoločnosť QI GROUP a. s., ktorá sa zaoberá vývojom informačného systému QI, minulý týždeň uspela v súťaži Sodexo Zamestnávateľ roka. Na slávnostnom vyhlásení prevzala druhú cenu za Juhomoravský kraj v kategórii do 500 zamestnancov.

QI GROUP získal tretie miesto v celoštátnej súťaži

16.12.2020

Spoločnosť QI GROUP a. s., ktorej pilierom je vývoj informačného systému QI, získala v polovici decembra tretie miesto v súťaži Equa bank Rodinná firma roka v kategórii Malá firma. Obstála tak v konkurencii takmer päťdesiatich spoločností z celej Českej republiky.

QI GROUP oslavuje 20 rokov na trhu

17.6.2020

Viac ako 1 300 implementácií informačného systému QI v Českej republike a na Slovensku, 37 spoločností v partnerskej sieti, úspešné akvizície zamerané na rozšírenie technologického know-how a výstavba aj otvorenie novej prevádzkovej budovy – to sú len niektoré výsledky spoločnosti QI GROUP k 20. výročiu jej vzniku, ktorépripadá na tieto dni.

Informačný systém QI uspel po piaty krát v prestížnej súťaži

10.12.2019

Informačný systém QI, ktorý vyvíja QI GROUP, a. s., sa po piaty krát zapojil do súťaže o najlepšiu prípadovú štúdiu roka, ktorú usporiadal magazín CIO Business World, a opäť uspel. Riešenie, ktoré implementoval Melzer, spol. s r. o., získalo Cenu za finančnú efektívnosť.