QI GROUP získal tretie miesto v celoštátnej súťaži

16.12.2020 · Tlačové správy

Spoločnosť QI GROUP a. s., ktorej pilierom je vývoj informačného systému QI, získala v polovici decembra tretie miesto v súťaži Equa bank Rodinná firma roka v kategórii Malá firma. Obstála tak v konkurencii takmer päťdesiatich spoločností z celej Českej republiky.

Prestížna a už tradičná udalosť pod záštitou Asociácie malých a stredných podnikov a živnostníkov ČR, sa uskutočnila deviaty krát. Ocenenie pravidelne udeľuje odborná porota zložená z usporiadateľov, partnerov, univerzitnej platformy a zástupcov Ministerstva priemyslu a obchodu. Vyhodnotenie prebieha na základe rôznych kritérií: zohľadňuje nielen ekonomické ukazovatele, ale aj zapojenie vo sfére spoločenskej zodpovednosti, prispenie k zamestnanosti v regióne aj rodinné väzby vo firme. „Pokiaľ príbuzní ťahajú za jeden povraz, je to veľká výhoda. Preto si veľmi vážim podporu rodiny aj zamestnancov, s ktorými zvládam ďalej spoločnosť rozvíjať,“ hovorí Jiří Melzer st., majiteľ a spoluzakladateľ ocenenej firmy.

QI GROUP bola založená v roku 2000 pod pôvodným názvom DC Concept a. s. Od začiatku sa zaoberá vývojom komplexného firemného informačného systému QI, ktorý je vhodný takmer pre každú spoločnosť, a budovaním siete partnerov. Tí podľa svojich odborových špecializácií nasadzujú systém u zákazníkov a poskytujú im podporu pri jeho prevádzke. Každý deň s QI pracuje cca 35 000 užívateľov z približne 1 000 firiem, ktorým výrazne uľahčuje prácu. 16 rokov je systém dostupný aj na slovenskom trhu.


Stiahnuť tlačovú správu (DOC) >>