Informačný systém QI získal ocenenie za finančnú efektivitu

24.11.2021 · Tlačové správy

Súťaž Prípadová štúdia roka je prezentáciou úspešných ICT projektov. Informačný systém QI, ktorý vyvíja QI GROUP a. s., sa do nej tohto roku zapojil šiesty krát a opäť uspel – tentokrát získal na novembrovom vyhlásení Cenu za finančnú efektivitu. Riešenie naimplementovala spoločnosť M.I.S.S., spol. s r. o.

Hodnotenia sa pravidelne ujíma odborná porota zložená z profesionálov odborových združení ICT Unie a CACIO, akademikov z technologických fakúlt a tiež ICT manažérov. Súťaž usporadúva magazín CIO Business World.

Ocenená prípadová štúdia s názvom QI: prehľad o výrobnej realite demonštruje prínosy riešenia, ktoré bolo nasadené v spoločnosti ZV-Nástroje s. r. o. Predovšetkým ide o zníženie časovej náročnosti pri realizácii výroby. „Úspech v tejto prestížnej súťaži znamená pre mňa potvrdenie kvality práce našich partnerov, ktorí implementujú QI. Nielen z ocenenej prípadovej štúdie je zrejmé, ako sa jeho nasadenie premieta do optimalizácie chodu spoločností,“ hovorí generálny riaditeľ QI GROUP Tomáš Smutný.

ZV-Nástroje sú nástrojárskou spoločnosťou s viac ako 80-ročnou tradíciou. Zaoberajú sa zákazkovou výrobou nástrojov, meradiel, prípravkov, presných strojných súčastí aj celých montážnych skupín. Viac ako polovicu produkcie dodávajú na zahraničné trhy.

Informačný systém QI je na trhu od roku 2000, od tej doby ho preverilo viac ako 1 300 firiem.


Stiahnuť tlačovú správu (DOCX) >>