Informačný systém QI opäť uspel v prestížnej súťaži: tentokrát dvakrát

4.12.2018 · Tlačové správy

Už po štvrtý krát sa QI GROUP, a. s., so svojim informačným systémom QI zúčastnil súťaže o najlepšiu prípadovú štúdiu roka usporiadanú magazínom CIO Business World. Tohto roku prihlásil dva projekty a oba uspeli: riešenie, za ktorým stojí česká spoločnosť M.I.S.S., získalo Cenu za užívateľský efekt. Implementácia slovenského partnera JRM Slovakia priniesla Cenu za finančnú efektivitu. Hodnotenia sa pravidelne ujíma odborná porota zložená z profesionálov odborových združení ICT Únia a CACIO, skúsených akademikov z technologických fakúlt a tiež profesionálnych ICT manažérov. 

„Veľmi ma teší, že sme opäť dokázali zopakovať naše úspechy. Je to pre nás potvrdenie dobre odvedenej práce, prospievajúce hlavne našim zákazníkom, a tiež potvrdenie kvality našej partnerskej siete, ktorá QI implementuje, a to ako v českej, tak aj slovenskej časti nášho trhu. Obom oceneným partnerom úprimne gratulujem,“ hovorí Pavel Neveselý, obchodný riaditeľ QI GROUP, ktorá systém vyvíja.

Prvá uvedená ocenená prípadová štúdia s názvom Riadený sklad: cesta k úsporám popisuje riešenie, vďaka ktorému CYKLOMAX, spol. s. r. o., jeden z najväčších veľkoobchodníkov s cyklomateriálom v Českej republike, výrazne zefektívnila organizáciu skladových procesov.

Najvýznamnejší finančný efekt tohoročného ročníka súťaže priniesla implementácia u zákazníka daren & curtis, s. r. o., Táto popredná slovenská reklamná agentúra poskytuje full servisové marketingové a reklamné služby. Prípadová štúdia QI: stabilita aj záruka kvality objasňuje, ako dochádza ku každoročnej úspore 24 000 €.

V rovnakej súťaži zvíťazila spoločnosť Melzer v roku 2017, tento partner uspel aj v rokoch 2014 a 2013. Informačný systém QI je na trhu od roku 2000, od tej doby ho preverilo viac ako 1 200 firiem.


Stiahnuť tlačovú správu (DOC) >>