QI opäť uspelo v prestížnej súťaži: tentokrát dvakrát

2.12.2018 · Aktuality

Už po štvrtý krát sme sa s informačným systémom QI zúčastnili súťaže o najlepšiu prípadovú štúdiu roka, ktorú usporiadal magazín CIO Business World. Tohto roku sme prihlásili dva projekty a oba uspeli: riešenie, za ktorým stojí česká spoločnosť M.I.S.S., získalo Cenu za užívateľský efekt. Implementácia slovenského partnera JRM Slovakia priniesla Cenu za finančnú efektivitu

Hodnotenia sa pravidelne ujíma odborná porota zložená z profesionálov odborových združení ICT Únia a CACIO, skúsených akademikov z technologických fakúlt a tiež profesionálnych ICT manažérov.

„Veľmi ma teší, že sme opäť dokázali zopakovať naše úspechy. Je to pre nás potvrdenie dobre odvedenej práce, prospievajúce hlavne našim zákazníkom, a tiež potvrdenie kvality našej partnerskej siete, ktorá QI implementuje, a to ako v českej, tak aj slovenskej časti nášho trhu. Obom oceneným partnerom úprimne gratulujem,“ hovorí Pavel Neveselý, obchodný riaditeľ QI GROUP.

Prvá uvedená ocenená prípadová štúdia s názvom Riadený sklad: cesta k úsporám popisuje riešenie, vďaka ktorému spoločnosť Cyklomax, ktorá je jedným z najväčších veľkoobchodníkov s cyklomateriálom v Českej republike, výrazne zefektívnila organizáciu skladových procesov.

Najvýznamnejší finančný efekt tohoročného ročníka súťaže priniesla implementácia u zákazníka daren & curtis. Táto popredná slovenská reklamná agentúra poskytuje full servisové marketingové a reklamné služby. Prípadová štúdia QI: stabilita aj záruka kvality objasňuje, ako dochádza ku každoročnej úspore 24 000 €.

V rovnakej súťaži zvíťazila spoločnosť Melzer v roku 2017, tento partner uspel aj v rokoch 2014 a 2013.