QI získalo ocenenie za finančnú efektivitu

24.11.2021 · Aktuality

Súťaž Prípadová štúdia roka je prezentáciou úspešných ICT projektov. QI sa do nej tohto roku zapojilo šiesty krát a opäť uspelo – tentokrát získalo na novembrovom vyhlásení Cenu za finančnú efektivitu. Riešenie naimplementovala naša partnerská spoločnosť M.I.S.S.

Hodnotenia sa pravidelne ujíma odborná porota zložená z profesionálov odborových združení ICT Unie a CACIO, akademikov z technologických fakúlt a tiež ICT manažérov. Súťaž usporadúva magazín CIO Business World.

Ocenená prípadová štúdia s názvom QI: prehľad o výrobnej realite demonštruje prínosy riešenia, ktoré bolo nasadené v spoločnosti ZV-Nástroje s. r. o. Predovšetkým ide o zníženie časovej náročnosti pri realizácii výroby. „Úspech v tejto prestížnej súťaži znamená pre mňa potvrdenie kvality práce našich partnerov, ktorí implementujú QI. Nielen z ocenenej prípadovej štúdie je zrejmé, ako sa jeho nasadenie premieta do optimalizácie chodu spoločností,“ hovorí náš generálny riaditeľ Tomáš Smutný. Celú prípadovú štúdiu si môžete prečítať tu.

ZV-Nástroje sú nástrojárskou spoločnosťou s viac ako 80-ročnou tradíciou. Zaoberajú sa zákazkovou výrobou nástrojov, meradiel, prípravkov, presných strojných súčastí aj celých montážnych skupín. Viac ako polovicu produkcie dodávajú na zahraničné trhy.

Obchodný riaditeľ QI GROUP Ondřej Antonín s Cenou za finančnú efektivitu