Oddelenie vývoja ťa potrebuje

TOP technológie

Máte jedinečnú príležitosť podieľať sa na vývoji novej verzie komplexného systému ERP na jeho začiatku. Budete používať najnovšie technológie a budete mať veľký vplyv na konečné riešenie. Na vytvorenie technologického jadra používame .NET Core, C#, Vue.js, TypeScript.

Vlastné unikátne riešenie

Chcete sa podieľať na vytvorení jedinečného vývojového frameworku QI Builder, ktorý umožňuje, aby bol QI komplexný a zároveň ľahko prispôsobiteľný? Alebo na vytvorení úplne nového používateľského rozhrania, ktoré nebude mať v systémoch ERP obdobu?

Má to zmysel

QI denne používajú desaťtisíce užívateľov v stovkách firiem z najrôznejších odborov. Tvoje schopnosti pomôžu týmto ľuďom pracovať ešte efektívnejšie.

Čo hovoria o QI jeho používatelia?

Firemná kultúra, ktorá ťa bude baviť

Sme zabehnutá úspešná spoločnosť, pritom sme si zachovali priateľskú rodinnú atmosféru. Kladieme dôraz na spoluprácu v tíme a rešpektujeme osobné potreby každého člena.

Zistiť viacej o firme a jej hodnotách

Sprevádzať ťa bude skúsený leader

„Snažím sa vytvoriť pre svoj tím kvalitný pracovný priestor s minimálnym vyrušovaním a vyhovieť individuálnym požiadavkám.“


V súčasnosti na Slovensku neponúkame žiadne voľné pracovné miesta

Co nabízíme:

Flexibilná prac. doba
Priateľská atmosféra
Záštita stabilnej českej firmy
Vernostný program
Notebook
Sick days / 3
MultiSport
Možnosť home office

Čo hovoria tvoji budúci kolegovia?

„Mám rád veľkú slobodu, najmä pri organizácii práce. Nikto mi nestojí za chrbtom, aby ma kontroloval alebo mi hovoril, čo mám kedy robiť.“
„Všetci pracujeme ako tím a ťaháme za jeden povraz. Po skúsenostiach z iných spoločností si to veľmi cením.“

Chceš sa k nám pridať?

  Prípadne pošli svoj životopis na job@qi.cz, alebo zavolaj na +420 775 970 700.

  Společnost QI GROUP a. s., se sídlem Páteřní 1216/7, Brno, 635 00, IČ 255 90 481, společnost je zapsaná u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 3220, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zpracovává po zaslání vašeho životopisu vaše osobní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo, emailovou adresu, podobiznu či další informace v CV uvedené), a to za účelem výběru uchazeče o vypsanou pracovní pozici a jeho případného kontaktování.

  Takové zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Osobní údaje budou společností QI GROUP a. s. zpracovávány do doby výběru uchazeče a dále po dobu, kterou společnosti QI GROUP a. s. stanoví jednotlivé právní předpisy zpracovávat osobní údaje.

  Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  – požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  – požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  – vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  – požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů,
  – v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.